Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félrekezeltek, hülye helyzet,...

Félrekezeltek, hülye helyzet, pánikolok. Tudtok tanácsot adni? (többi lent)

Figyelt kérdés

sztk-ban kezeltek gombás fertőződéssel, de nem vizsgáltak meg rendesen. már kétféle gyógyszert is szedtem, de a panaszok/tünetek nem múlnak. nyilván MÁS bajom van, NEM gombás hüvelyfertőzés. utána néztem egy kicsit, saját megállapításom szerint trichomonas. viszont péntek van, legközelebb csak hétfőn lesz orvos, addigra meg már MENSTRUÁLNI fogok... úgy nem lehet vizsgálni. a panaszaim borzalmasak. mit tegyek? vérzéssel egyáltalán nem lehet orvoshoz menni? és ha a menszesz végére súlyosbodik a fertőzés? bármi is ez, már 1,5-2 hete fenn áll...

félek, hogy komolyabb bajom lesz, ahogy haladunk előre az időben, és én nem tudok semmit sem csinálni...



2013. okt. 25. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira parázol, hogy kétszer is felteszed a kérdést (légyszi, többször ne), akkor menj egy magánorvoshoz még ma. Az tablettát addig is adhat, amíg menstruálsz. De egyébként 5 nap menstruációtól nem lesz semmi bajod. Mással is megesett már az életben, hogy a betegsége közben menstruálni kezdett és csak utána lehetett kezelést kezdeni, hidd el, hogy nem te vagy az első ilyen.
2013. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! szégyenkezem, hogy kétszer is elküldtem... csak tényleg nagyon megijedtem.
2013. okt. 25. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, nyugi, nem lesz gond. :) A trichomonas és általában a baktériumos fertőzések is nagyon jól kezelhetők, szóval nem lesz semmi bajod. A menses után kitenyésztik és megkapod rá a _megfelelő_ gyógyszert és hamar túl leszel rajta. :)
2013. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyenkezz egyáltalán, inkább a kioktató röstelje magát!!!!
2013. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! néha elég egy másik ember pozitív véleménye/gondolata, és máris jobb :)
2013. okt. 27. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek, én is abszolút ilyen pánikolós vagyok sajnos. Megkérdezhetem, hogy mik voltak a tüneteid?
2013. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!