Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicina fogamzásgátló-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicina fogamzásgátló- ismert valakinek? Google kereső nem dobott ki rá semmit. Ára nagyon érdekelne! Az itthoni gyógyszertárban nem is volt ilyen (bár nem városban lakok ez az ok is lehet amiért nem volt) de, lehet új fajta gyógyszer.

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Rosszul írtad be a keresőbe. Nem Symicina, hanem Symicia. Itt az ára és a betegtájékoztatója is:

[link]

2011. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :)

Meglesem, dee tuti symicina az ambuláns lapon is ez van írva és a vényen is.. ( itt van előttem ) (: Lehet elírta volna?? :D

2011. jún. 6. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem csak elírta, előfordul. De biztos, hogy symicia, mert olyan fogamzásgátló, hogy symicina nincs.
2011. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na szuper!KÖszi szépen még1* :)
2011. jún. 6. 09:35
 5/9 Nigra ***** válasza:
én symiciát szedek, nekem nagyon jó, elmúltak a pattanásaim pedig szülés óta semmi nem használt, egy számot nőtt a mellem, és jelentősen lecsökkentette a vérzésemet. Annyira, hogy elsőre halálra rémültem, hogy miért ilyen kevés. Új gyógyszer, 2010-ben kezdték el gyártani, ez a gyógyszer a Yadine kistestvére.
2011. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök, hogy ilyen pozitív véleményed van róla. Remélem rám is ilyen hatással lesz :)
2011. jún. 6. 11:16
 7/9 anonim válasza:
Én most kezdem el majd szedni, mert a doki ezt írta fel, s 6030 forintba került a háromhavi adag.
2011. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk legyengültem tőle :S de más gond nincs vele. Amikor én vettem 7500 volt, de ez patika függő, patikánként különböző az ára.
2011. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen igen, már megvettem. Én 6200 Ft-ért vettem :).

Ha minden igaz holnaptól kezdhetem is szedni... naggyon kíváncsi leszek ráá. Hát ha hízok 1 kg-t is rögtön leteszem :)

2011. jún. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!