Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van értelme melltartót hordano...

Van értelme melltartót hordanom? 13/L ha igen akkor mekkorát?

Figyelt kérdés

a mellbőségem: 80 cm

a mell alatti : 67cm


2013. okt. 26. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a méretekkel egy A kosaras melltartó jó lenne.

Azt, hogy van-e értelme, két dolog alapján tudod eldönteni. Egyrészt hogy zavar-e, hogy esetleg külön mozognak - ebben az esetben van értelme, mert kényelmesebb. Másrészt - én anno ezért kezdtem el hordani - hogy zavar-e, ha esetleg átüt a mellbimbód a pólón. Ha igen, akkor egy melltartó segíthet.


Egyébként ha hordanál, olyan üzletbe menj, ahol fel lehet próbálni. Mert a méretezések eléggé összevissza vannak, meg az se mindegy, milyen messze vannak a kosarak egymástól, milyen a formájuk, stb. Szóval tényleg az a legegyszerűbb, hogy felpróbálod és azt veszed meg, ami jól áll és kényelmes is.

2013. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Van.. Nekem a mellbosegem 82 es 75/A vagy 75/B melltartot hordok. Szoval szerintem hordj en mar egy eve hordok.. :) 13/l
2013. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Persze, ilyenkor azért már el lehet kezdeni. A te méreted kb. 70A, vagyis egyelőre próbálkozz a legkisebb méretekkel, de ha fölpróbálod, látni fogod, hogy kell-e nagyobb (lehet, hogy már elmenne a B kosár is). Lényeg, hogy sehol ne nyomjon, ne legyen se túl szoros, se túl bő, ne buggyanjon ki belőle a melled, de ne legyen félig üres a kosár.
2013. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2013. okt. 26. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
65B a méreted, de hogy pontosan melyik a jó, próbálni kell. A legnagyobb kapocsnál kell jónak lennie, mert idővel nyúlni fog, akkor pedig a belső kapcsokat használva továbbra is jó lesz.
2013. okt. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Semmi szín alatt.
2013. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!