Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néha vannak olyan napjaim,...

Néha vannak olyan napjaim, hogy állandóan pisilek. Más is van így?

Figyelt kérdés
Szóval nem is iszok szinte semmit ,mert nem is vagyok szomjas közben meg 2 óránként kell pisílni mennem ilyenkor nem keveset hanem jó sokat pisilek . Ez kb két napig tart és ilyenkor a hasam elég nagyra nő és kellemetlenűl feszül.
2013. okt. 27. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menstruálsz már? Ha igen, ez az állapot nem a menstruáció előtti napokban áll fenn?
2013. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem stresszes napon van ez, ha valami miatt ideges vagyok.
2013. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen menstruálok. 31 éves nő vagyok. Nem, a menszesznek ehhez nincs köze,mert van amikor utána,vagy jóval előtte tehát nem a menszesz jelentkezése körűl.
2013. okt. 27. 08:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor viszont nem ártana egy vesefunkciós vizsgálat.
2013. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Szóval egy teljes vérképre lenne szükség és vizeletvizsgálatra.
2013. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még egy dolgot kifelejtettem,ilyenkor nem sárgát pisilek,hanem vizet,mármint a szind vízszinű.
2013. okt. 27. 09:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Annál inkább jó lenne egy vér és vizeletvizsgálat!
2013. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálam is volt párszor, leginkább PMS volt, mivel az első nap előtt volt, de egyszer ovulációkor is volt, illetve anyám szétsózott pattogatott kukoricája is kihozta egyszer. Olyan volt, mintha egy marék vízhajtót vettem volna be.
2013. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan olyan mintha bevettem volna egy csomó vízhajtót.
2013. okt. 27. 09:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ha keveset iszol, akkor az lenne a normális, ha sötétebbet pisilsz és keveset. Ezért kéne orvoshoz menned.
2013. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!