Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a vállamnak?...

Takygabor kérdése:

Mi lehet a baja a vállamnak? Elviselhetetlenűl fáj, szúr! Orvoshoz még nem mentem, mert nem rendszeres, és nem állandó a fájdalom.

Figyelt kérdés
Gábor vagyok 21 éves. Nagyjából 10 éves koromban, egyik éjszaka olyan vállfájdalom tört rám, hogy nem tudtam aludni, sírtam egész éjszaka. Ez egyszeri alkalom volt múlt karácsony napjáig, amikor is ugyanezt az elviselhetetlen fájdalmat éreztem a vállamban és ugyan úgy egész éjszakás szenvedéssel járt. Azóta egyre sűrűbben és egyre intenzívebben fáj, ilyenkor, 21 évesen is a könnyeimmel küzdök. A fájdalamat leírni nem tudom és nem tudok újjal sem rámutatni hogy a pontosan hol is van a vállamban, az biztos hogy változó erősségű, a tetőpontokon elviselhetetlen, szúró érzést érzek, duzzanat nincs, komolyabb trauma nem érte soha, balesetem nem volt. Nem végzek momoton mozgást, nem teniszezem nem úszok.Ha tudjátok mi ez kérlek irjátok meg.
2013. ápr. 4. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet idegi eredetű is,ha alvás közben egy rossz pozíció miatt megnyomódik.Nagyon tud fájni,napokig.
2013. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet hogy igazad van, de én ennél komolybbra gondolok. Mondták még a rheumát, de nincs viszonyítási pont, nem tudom milyen érzés a rheuma fájdalom...
2013. ápr. 5. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!