Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzés, vizes folyás?

Gombás fertőzés, vizes folyás?

Figyelt kérdés
Kb egy hete enyhe fertőzésem van, pár napja viszont olyan vizes folyásom, mintha olykor-olykor be-bepisilnék :) elvileg a fertőzésre sűrű folyás jellemző, ami volt is 5-6 napja. akkor ez mitől van? ha a ciklust nézem nem rég volt peteérésem, utána meg tök száraz szoktam lenni vérzésig. akkor ez a folyás a fertőzés miatt lehet? kinek mi a véleménye, tapasztalata? köszönöm.
2013. okt. 31. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez is utalhat fertőzésre.
2013. nov. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezelést kaptál a gombára? Ha igen,a híg vizes,szagtalan,színtelen folyás nem valószínű,hogy fertőzéstől van. Viszont nem ártana a normál hüvelyflóra visszaállítására használnod valamit( Génia 92, Vitadyn C)
2013. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kevert bakteriális fertőzés esetén lehet ilyen folyás, amikor mindig azt érzi az ember, mintha egy kevés vizelet lenne, mindig nedves, amolyan tisztátalan érzése van.

Kellene csináltatni egy kenet vizsgálatot, azaz egy nőgyógyászati ellenőrzés nem ártana. Így nem lehet megmondani melyik baktérium a ludas a tüneteidért.

2013. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen szaga nem kéne bakteriális fertőzésre gondolni. A bakteriális fertőzések legjellemzőbbje a kellemetlen,sőt büdös szag.
2013. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát így egyszerre olvasva a válaszokat, lehet nem mindegyikre reagálok.

kezelve annyira nem kezeltem magam, mert elég "enyhe" tüneteim voltak. némi kellemetlen érzés lent a fehérneműtől meg folyás, úgy nem éreztem kellemetlennek, inkább tudtam volna arra hasonlítani mikor peteérés körül kicsit intenzívebb a szagom, nem volt zavaró. de volt itthon hüvely ph visszaállító kapszula pár darab, de mivel nem tudtam kúra szerűen használni ezért nem sokat segített. Meg intim mosakodót használtam, és ezektől nagyjából helyre álltam, csak a hüvely nyílás gát felőli része érzékeny, meg ez a folyás van.


remélem hamar elmúlik, mert nincs készleten annyi t.betét ami mostanában elég lenne :) köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 1. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem ártana orvoshoz menned. Ha nem a megfelelő kezelést kapod,sokkal komolyabb gyulladás alakul ki,lehet belőle felszálló fertőzés. A hüvelynyílás környéke az állandó váladéktól gyulladt már be. Az is gond,hogy az olyan készítmények,amik jók kevert fertőzésnél(baktérium,gomba)és a gyulladást is csökkentik csak receptre kaphatóak.
2013. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. teljesen igazat adok neked. már elég ismertek vagyunk a dokinál mert elég sűrűn előjön nekem, így a férjem is elkapja. de nem is értem mért mitől vagyok ilyen labilis hogy minden inci-finci dologtól felboruljak. a dokit lehet megint meglátogatjuk mert nem szeretnék még hetekig így maradni, lappangani. köszönöm.
2013. nov. 2. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:
cickafark, csalán ülőfürdőtől pár nap alatt elmúlik és nem kell hozzá orvos sem.
2013. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!