Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet abból...

Szerintetek lehet abból probléma, hogy megjött, és pont az első nap nagyon sokat kellett gyalogolnom?

Figyelt kérdés
Úgy ,hogy éreztem a hasam.Kb 2 km-t legyalogoltam,hát "éreztem" utána.Köszi.Azért kérdezem,mert majd gyereket szeretnék,és ez miatt.
2013. nov. 3. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos csak én nem értem, de én nagyon nem értem a kérdésed.
2013. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább ne szaporodj még pár évig!
2013. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

úgy értettem,h nem mozdulhat-e el ott valami,mert akkor fáj is a gyaloglás meg még rá tesz. pl petevezeték....


2.nak meg te ne szaporodj inkább..... az 57°%-oddal,a kölyköd se lesz egy nagy észlény....

2013. nov. 3. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
A dinamikus sporttól, futástól, sétától semmi bajod sem lesz! Nyugodtan csináld a menstruáció alatt is. A fájdalom (méhösszehúzódás) csak a nyálkahártya leszakadását segíti a menzesz alatt, semmi köze a későbbi termékenységhez:)
2013. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A 2. válaszoló 51%-os!
2013. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom kérdező... Szerinted az állatok, amikor tüzelnek, vagy az ősember például ágyban párnák között feküdt öt napig, amíg el nem múlt a vérzése? Vagy az olimpikonok minden hónapban kihagynak egy hetet az edzésből?


A menstruáció NEM betegség. Lehet vele mozogni, nem igényel kíméletet, azt csinálsz vele, amit csak akarsz.

2013. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

1. Nem az dönti el, h a gyerekem milyen okos, h itt gyk-n hány százalékban hasznos válaszokat adok. És sajnálom, de a te gyereked se lesz okosabb ( főleg ha az anyjára üt), attól h itt hány százalékban hasznos válaszokat adsz.

2. Én olyan értelmes választ adtam, amennyire a kérdés.

3. Tudod pont azért van 57%-om mert ilyen értelmes emberek kérdéseire válaszolok értelmesen, és ők ezen megsértődnek( mint te) és szépen lepontoznak, mert azt hiszik, h ezzel megbántanak, vagy valami. Csak tudod az az egyetlen baj, h lesz.r.m hány százalékom van.

Szóval pontozz cs le nyugodtan kérdező, ha ettől boldogabb vagy.

Viszont egy biológia órára nem ártana beülnöd, főleg ha gyereket is akarsz

Sorry:-)

2013. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!