Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a hüvelygomba tünetei?

Mik a hüvelygomba tünetei?

Figyelt kérdés
Még sosem volt semilyen nemi problémám, most viszont darabos és enyhén zöldes színű bő folyásom van. Néha kissé viszket is. Az átlagosnál többször van vizelési ingerem. Vettem Canesten kombit ma a gyógyszertárban, de még nem mertem alkalmazni, mert nem vagyok biztos benne, hogy az a bajom. Orvoshoz pedig nemakartam egyből rohanni. Előre is köszönöm a segítséget!
2013. nov. 3. 17:54
 1/3 anonim válasza:
viszketés a legfőbb tünet, a furcsa folyás több betegségre is utalhat, nyugodtan alkalmazd a canestent, bajod nem lehet tőle, ha viszont nem enyhülnek pár napon belül a tünetek jobb lesz orvoshoz fordulnod, nehogy valami komolyabb legyen
2013. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Azért gondoltam, hogy hüvelygomba lehet, mert olvastam tünetnek a folyást is, de nekem csak néha viszket nem pedig folyamatosan azért nem voltam benne biztos és féltem, hogy a canestentől lehet valami bajom, ha nem is a hüvelygomba a problémám. :/
2013. nov. 3. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz otthon, hanem menj orvoshoz, aki pontos diagnózist állít fel és a megfelelő kezelést adja!
2013. nov. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!