Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez, fura dolog jött...

Mi lehet ez, fura dolog jött ki belőlem?

Figyelt kérdés
épp megvan, bár elmúlófélbe, de ma fürdéskor mosakodtam és egy kb. 4cm hosszú 1-1,5 cm széles bordó valami jött ki belőlem :o mi lehet ez? elég ijesztő!!! 17L
2013. nov. 5. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? Mióta menstruálsz? Teljesen természetes, hogy a menzesz - főleg a vége felé - ilyen nyúlós valami lesz, mert keveredik a természetes hüvelyváladékkal.
2013. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ez nem nyúlós volt. teljesen szilárd
2013. nov. 5. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Menstruaciokor az tortenik hogy a mehed belso falarol levalik az a bizonyos reteg amibe a megtermekenyitett petesejt beleagyazodna. Nem jut hirtelen az eszembe mi ennek a retegnek a neve. Na mindegy ez a verrel egyutt tavozik. Teljesen normalis hogy neha nagyobb darabokat latsz a regi megalvadt verrel keveredve... Ez a reteg majd ujbol termelodik es a kovetkezo mensinel levalik ismet...
2013. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a vérerekkel átszőtt nyálkahártya volt, alvadt vérrel. Kocsonyás, zselés anyag, aránylag jól egyben van, szilárdnak azért nem nevezném. :) Ne aggódj.
2013. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megnyugodhatok :)
2013. nov. 5. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura. A többiek már leírták, hogy mi az.
2013. nov. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen fura dolog a mai nap.

Több, mint 10 éve menstruálok, de ez most nekem is furcsa.

Én magamnál még ilyet nem láttam. Az enyém véres és fehéres is. Neked is?

2013. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát már nem emlékszem pontosan, de nem rémlik hogy fehér lett volna
2013. dec. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!