Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy védekeznél ebben az...

Hogy védekeznél ebben az esetben terhesség ellen? Fogamzásgátló+antibiotikum+latek és sikositóallergia.

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek ezer éve,de most antibiotikumot is kell szednem.Ami mellé kiegészitő védekezés kell.

Viszont az óvszert nem birom,próbáltunk sokfélét, viszeketek tőlük.

Egyéb hormonálist se lehet,hisz azokra is hat az antibiotikum.

Mi olyan van,ami vény nélkül kapható,nem hormonális ? Nem kell 100% védjen,hisz a fogamzásgátló is véd valamennyire,illetve innentől megszakitást is alkalmazzuk,bár az messziről sem védekezés,csak csökkenti az esélyeket.


2013. nov. 6. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex hormonmentes fogamzásgátló. ( Nem szájon át kell alkalmazni )
2013. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Phramatex+megszakítás.

Vagy kibírnám szex nélkül azt a kis időt, amíg szednem kell az antibiotikumot...

2013. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az kb 2 hét,azért az nem kevés...

Parmatexnek utánanézek.

2013. nov. 6. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindennel bajod van akkor szerintem a pharmatex se fog beválni. Én például arra vagyok "allergiás", a spermicidtől durva folyásom és hólyaghurutom lesz. Esetleg addig megszakításos módszer, illetve talán szedd 4-5 óra különbséggel be az antibébit és az antibiotikumot.
2013. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

12 óra telik el az antibiotikum és a fogamzásgátló között,előbbit kora reggel,utóbbit este szedem.


Megpróbálom a parmatexet,úgysem ez lesz az egyetlen eset,amikor valahogy védekezni kell nem hormonális módon,legkésőbb ha gyereket akarunk,de még ürül a fogamzásgátló.

2013. nov. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!