Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Mit tanácsoltok? Gomba?

Figyelt kérdés
Az előbb voltam fürdeni és észrevettem, hogy a hüvelyemből fehér darabkák jönnek. Ez gomba? Ma észrevettem egy kis viszkető érzést, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, azt hittem csak a borotválkozástól szúr. Hétvégén nem rendel orvos, valamint nem tudok bemenni a városba. Hétfőn viszont várható, hogy megjön. Mit kezdjek most ezzel ebben a pár napban? 21/l
2013. nov. 9. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Igen, az.

Szedtél most antibiotikuomot?

Vagy kívülről kaphattad?

Esetleg szexuális aktussal?

Ha be tudzs nyúlni, az ujjaddal szedd kia a darabkákat.

Ha van otthon Canesten krém, akkor sok olcsó tampont készíts elő, a tamponra kend fel a krémet, és azt dugd be, és forgasd meg, vedd ki. Amíg csak áragadnak a darabkák, ezt ismételd meg.

Majd igyál cickafark+zsálya teát, és végy ülőfürdőt cickafarkból.

További infók, ha Te is válaszoltál.:)

2013. nov. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Canesten hüvelykúppal. Vény nélkül kapható gyógyszertárban.
2013. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szedtem antibiotikumot, nem jártam sehol ahol elkaphattam volna, és nem is élek szexuális életet már vagy fél éve, szóval fogalmam sincs hogy jött ez elő...

A vízben kimostam magamból, többször is fürödtem.

Nincs itthon canesten krém sajnos, és ebben a kis faluban nincs nyitva a patika sem. Hétfőn tudnék venni.

Kamilla tea vagy tőzegáfonya nem jó rá? Ezek vannak itthon.

2013. nov. 9. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen fehér darabok vannak elég sokszor, de sosincs szaga, és sose viszket! Tuti gomba?
2013. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem sincs szaga.. de most tegnap óta átváltott ilyen nyúlós fehér folyássá...
2013. nov. 9. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!