Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az új levél legelső szeme...

Az új levél legelső szeme kimaradt, másnap kettőt vettem be a fogamzásgátlóból, mikortól lehet szexelni, és lehet-e úgy hogy nem megy bele?

Figyelt kérdés
Évek óta szedem, az első héten az új levél legelső szeme kimaradt. Ha nem megy bele, akkor lehet nemi életet élni?

2013. nov. 10. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
elve minden gyógyszerre az van irva hogy egyszerre nem szabad kettőt bevenni ha kimaradt egy. ezt jegyezd meg. Minden gyógyszerre vonatkozik. Ha legalább egy hete szeded akkor már lehettek simán együtt.
2013. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Több éve szedem, azóta meg csak 2 szemet vettem be. És ha nem megy bele, akkor lehet, bár tudom az orvostól kéne megkérdezni, csak most hétvége van. :) Köszönöm, akkor megvárjuk az egy hetet.
2013. nov. 10. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóra az van írva, hogy ha az első héten maradt ki egy szem, akkor azonnal pótolni, és akár az aznapival együtt bevenni, tehát kettőt, mi így cselekedtünk. Sajnos az nem volt ráírva, hogy akkor mi van, ha rögtön az első marad ki?:..
2013. nov. 10. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a levél végéig használnék a helyedben kiegészítő védekezést.
2013. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!