Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy nőgyógyászati...

Milyen egy nőgyógyászati kezelés? Vajon súlyos lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Minden azzal kezdődött, hogy a legutóbbi menstruációm során, nagyon görcsöltem, ami azért is volt furcsa, mert egészen addig soha nem volt ilyen problémám. Annyira fájt a hasam, hogy bevettem összesen egy éjszaka alatt 10 nospa-t és 2 algoflex m-et, s még ezek után sem enyhültek a fájdalmaim.

Mivel még fiatal vagyok, apa beszélt egy nőgyógyásszal, aki azt mondta, hogy ez nem normális, meg kellene nézetni, beutalót kaptam vérvételre (vérvizsgálatra). Nem tudom, hogy ez, hogyan működik. Miért kell ehhez vérvizsgálat? Milyen mikor a nőgyógyász megvizsgál?



2013. nov. 14. 18:36
 1/8 anonim válasza:
hány éves vagy?Lehet,hogy téged csak ultrahangra küldenek el és az nem vészes.
2013. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vérvizsgálat több szempontból is fontos. Elsősorban abbólleszűrhető, hogy van-e rejtett gyulladás a szervezetedben, és egy csomó más probláma is kizárható.

Lehet hogy hormonszintet is néznek a véredből, ez már attól függ mit írt a beutalóra.


A nőgyógyászati vizsgálatról az alábbi linken találsz bővebb leírást. Ne ess kétségbe a leírástól, olvasd el a végén "ha szűz vagy" fejezetet is!

A lényeg, hogy a doki nem fog minden vizsgálati módszert és eszközt bevetni, csak ami szükséges.


A még annyira fiatalvagy akkor kereshetsz gyermek és serdülőkori nőgyógyászati rendelést is!


Jobbulást!

2013. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocs, a linket majdnem elfelejtettem:


[link]

2013. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SOHA többet ne szedj be 10 db görcsodót egy éjszaka alatt!!!!
2013. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. 17 éves vagyok. Nem szeretnék többször ennyit beszedni, alapból nem szoktam gyógyszert szedni, csak ha muszáj, de sajnos annyira erős volt a fájdalom, hogy be kellett szednem. :/
2013. nov. 14. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen keress egy női orvost első alkalomra, mert azért elviselhetőbb a terpesztés elötte, mint egy férfi elött. Később aztán majd meglátod.
2013. nov. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is női orvoshoz menj először.

Nem fájdalmas általában a vizsgálat, kivéve ha erős gyulladásod van. Inkább lelkileg kínos.

2013. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolta, leírom a tapasztalataimat. :) Végül is férfi nőgyógyászhoz mentem. Nagyon kedves volt, kiderült, hogy nincs komoly bajom, csak policisztám van, ami nagy valószínűséggel felszívódik. :)
2014. febr. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!