Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogamzásgátlás mellett...

Ha fogamzásgátlás mellett teherbe esek akkor mennyibe kerül az abortusz?

Figyelt kérdés

Egyébként nem vagyok terhes, csak azt hallottam, hogy ha valaki fogamzásgátló mellett teherbe esik akkor ingyenes az abortusz.Viszont a fogamzásgátlókon is fel van tüntetve, hogy nem nyújt 100 %-os védelmet ezért én ebben kételkedek.

20/L



#grek
2013. nov. 21. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nincs. Ennyi erővel bárki mondhatná hogy úgy esett teherbe, mint itt az abortusz témába írók 90%-a.
2013. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
9%

Kicsi az esély hogy teherbe esel.A fogamzásgátló amúgy nem veszélytelen gyógyszer, elhízást okozhat, menstruációs zavarok lehetnek, és nem utolsó sorban trombózist okozhat.

Az óvszer ilyen szempontból biztonságosabb.

2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Évek óta szedek fogamzásgátlót, az alap dolgokkal is tisztába vagyok. Én csak arra lettem volna kiváncsi, hogy igaz e ez az állítás.
2013. nov. 21. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz. Szoc. okból szoktak csak mentességet adni.
2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Ez baromság. Le sem lehet ellenőrizni, hogy szedte-e vagy sem. Mondani bármit lehet...


Egy kivétel van: az elkötés. Ha vkit elkötnek, de ennek ellenére teherbe esik, akkor természetesen nem kell fizetnie az abortuszért.

2013. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!