Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szilveszterkor ittam egy...

Szilveszterkor ittam egy kevés tényleg minimál mennyiségű serry őszilevet (a serry kb 1dcl lehetett, nem egyszerre hanem higítva) és egy kis pezsit! Másnap este hányás jött rám, azóta semmi, lehet ez vetélés jele? 10 hetes aggodó kismama!

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 11:59
 1/4 anonim válasza:
72%

nem

csupán nem bírod az alkoholt.

nem fogsz elvetélni

2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Az "alkoholfogyasztás" és a rosszullét között eltelt egy nap. Gondolj bele, nem távoli egymástól a két időpont?

Egyébként ilyenkor a vetélés jele a vérzés. Úgyhogy nyugi!

2012. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én véreztem az első trimeszterben és olyankor mindig ittam egy fél konyakot. A orvosom mondta hogy az mindenre jó. Most heti 3szor este vagy másfél deci vörösbort megiszok mert jó a keményedésekre és nem ájuldozok napközben. ez is a doki tanácsa volt. Az elsővel is kb ennyit ittam. Régen ha valakinek kinyílt a méhszáj az infúzióban is alkohol volt.
2012. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
utolsó, biztos alkesz a dokid!TERHESSÉG IDEJE ALATT KERÜLENDŐ AZ ALKOHOL ÉS A DOHÁNY!!!!!!!!!nem biztos h baja lesz a babátoknak,de ha mégis valami adódik, akkor hogyan számoltok el a lelkiismeretetekkel?Nem igaz, h azt a 9 hónapot nem lehet kibírni!
2012. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!