Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor valaki terhes lesz a...

Amikor valaki terhes lesz a hányinger, hányás már másnap jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem mikor észleltétek az első tüneteket?
2011. jún. 5. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogyis, kb 5-6 hetes terhesen lehet érezni az első tüneteket, de mindenkinél más
2011. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, lehet, hogy nem is fog jelentkezni semmilyen tünet, rosszul lét az első pár hónapban.

Nálam 8. héten derült ki, hogy terhes vagyok és a 11. héttől hánytam ki mindent és voltak rosszul léteim.

2011. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajó.:D Akkor csak a filmekben van így. :D Csak azért kérdezem, mert ha valaki az lesz és mondjuk cigizik, mert nem tudja, hogy terhes akkor gondolom gáz van
2011. jún. 5. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is dohányoztam a terhességem 6. hetéig, mert bár a mensim nem jött meg, a teszt negatív volt, és csak a 6. héten derült ki, hogy baba van a dologban. De amint megtudtam, leálltam a cigivel, és nem is lett baja a lányomnak.
2011. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a cigitől hányingerem lett.Bár előtte már fél évvel csak alkalmanként cigiztem, de rendesen hányingerem lett ahogy rágyújtottam. Akkor voltam 4 hetes kb.( utólag kiszámolva) Nem esett le, mi újság.Pláne, hogy közben meg is jött. Nem pecsételő volt, hanem 3-4 napig tartott. A hányinger kb.4. hét körül.Még magamra is kellett szóljak, hogy ne képzeljem be magamnak. Mert már özön negatív tesztet csináltam...Ja és a kávé és a csoki sem igazán esett jól.
2011. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem voltak ilyen tüneteim, se hányás, se émelygés semmi
2011. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó neked. :) Halottam olyat is, aki az egész terhességét végighányta. Nem is értem, hogy tudott dolgozni. :)
2011. jún. 5. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő valószínüleg nem dolgozott.

Egy normális orvos kiíratja táppénzre a kismamát, főleg, ha egész terhességet végig hányja és emiatt a súlya elkezd csökkenni.

Ismerősöm is így járt. Elejétől hányt a végéig, súlya vészesen fogyott, veszélyeztetve volt a magzat. 20. hetesen befektették a kórházba, szülésig bent volt non - stop.

2011. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!