Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek ilyesmi menstruá...

Van valakinek ilyesmi menstruációs görcse?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött de így is késett,és az utóbbi kb fél évben észrevettem hogy minden hónapban iszonyat menstruációs görcseim vannak(azelőtt soha nem volt rá panasz megsem éreztem).Most fordult el velem harmadjára ez az eset: A mensi görcs mindig az első vagy második nap környékén jön elő erőteljesen,ilyenkor teljesen legyengülök szó szerint ki sem tudok kelni az ágyból.A lábam nagyon gyenge szinte olyan érzés mint mikor remeg és nem tudok felállni mert azonnal rosszul leszek,akkor a hasam valami iszonyatosan görcsöl és az a baj hogy gyógyszert sem tudok azonnal bevenni rá(ami persze hat) mert ez mellé még hányinger is társul és félek hogy visszajön a gyógyszer és nem merem bevenni.hasmenés,hőemelkedés és sápadtság társul még hozzá,szóval nagyon legyengülök.Ma reggel hattól délután háromig nem bírtam kikelni az ágyból annyira fájt.Anya mondta elkell menjek nőgyógyászhoz de mielőtt elmennék véleményeket szeretnék kérni.Kinek volt valami hasonló esetleg ? KÖSZÖNÖM!
2009. nov. 19. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

alternatív megoldás: meleg borogatás, vagy meleg vizes palackot tegyél a hasadra, vagy vastag sállal tekerd körbe a derekadat. sokaknak bejön a cickafark tea, reggel-este 2 dl-lel kell inni belőle.

gyógyszernek pedig a Cataflamot ajánlom, de azt csak receptre adják oda, tehát irány a nőgyógyi :/

2011. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
írattam fogamzásgátlót és már nem fáj :)
2011. júl. 4. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!