Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam a dokinál, hogy...

Tegnap voltam a dokinál, hogy gombára gyanakszom. Azt mondta minden rendbe, erre ma reggelre már jön a túrós váladék is, és állandó az égő viszketés. Most akkor kinek higyjek?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? Létezne hogy minden tünetem a gombára utal de még se az van? Azt mondta az orvos hogy ki van dörzsölődve azért fáj.
2013. nov. 26. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fáj és folyásod is van, akkor biztosan van valami gond, lehet, hogy nem gomba, de valami biztos, van.

Nem tudsz elmenni egy másik orvoshoz?

Canesten combi kapható vény nélkül, gombára van. De nem merem mondani, hogy azt használd, mert én nem tudom, hogy tényleg gombád van-e.

2013. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már 3 napja viszketek, el se hiszem, mert nagyon rendes orvos és tegnap úgy örültem, olyan teljes körűen vizsgált, mindent elmondott részletesen.

Én is Canesten combira gondoltam.

5 éve van visszatérő gombám, és most is ugyan az a tünetem.

Folyamatosan jön ki az a fehér túrós váladék, és ég/viszket már mindenem.

Tegnap ha jól értettem a kenet negatív lett. Estére meg már megállás nélkül viszkettem.

Amúgy 3 hete is gombám volt, azt kikezeltem, és vitagyn C-t is használtam, hogy vissza álljon a hüvelyflórám. Tegnap megnézte kis kamerával és mondta is hogy szép a hüvelyem, tejsav is van minden.

2013. nov. 26. 15:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és orvos csak holnap rendel, de egy másik. És nem tudom van e értelme várnom holnapig vagy használjam a canestent...
2013. nov. 26. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

én használnám, nem hiszem, hogy árt

ezt így nem lehet bírni, ha mindig viszket meg ég

az úgyis csak 3 napos, majd utána elmehetsz megint dokihoz, ha nem használt

2013. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közbe a dokit is megkérdeztem. Canestent ajánlotta, és azt mondta van ilyen hogy csak úgy kijön.
2013. nov. 26. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!