Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb cicimből pár csepp...

A jobb cicimből pár csepp átlátszó színű, szagtalan folyadék távozott? Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Most vettem észre,hogy a mellbimbómból egy icipici csepp színtelen szagtalan folyadék távozik. Annyira kevés,hogy nem "cseppent le" hanem ott volt rajta. Kicsit megnyomtam és újra jött szintén nagyon pici váladék. Ezt 2-3x megcsináltam de már nincsen semmi. Ez mi lehet? Soha nem fordult még velem elő. (jelenleg nem menstruálok )

17/L



2013. nov. 26. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
menj el nögyógyászhoz, el fog kldeni vérvételre hoyg emngnézzék a prolaktin szintedet. Annak az emelkedettsége szokott ilyet okozni.
2013. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Terhesség jele is lehet.
2013. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon félek,hogy valami baj van. Még soha nem tapasztaltam hasonlót.

Még nem élek szexuális életet.

2013. nov. 26. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz. És ne nyomkodd!
2013. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megvárnék egy teljes ciklust, szerintem elmúlik.

Ne izgulj, ilyen korban még szinte teljesen kizárt bármiféle rosszindulatú megbetegedés!

2013. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%-os te nagyon okos vagy. minden alap nélkül diagnosztizálsz sorozatban. :D
2013. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elöszöris nem kizárt a betegség én hallottam már 17 éves mellrákos lányról, de tény ez nagyon ritka. Kérdezö kizárt hogy komoyl a gond csak kis hormonális borulás miatt van. A mell váladékozás két ok miatt lehet vagy terhesség maitt vagy emelkedett prolaktin szint miatt, NEKED TUTI EZ VAN. kapsz rá gyógyszert és elmulik, nem kell aggódnod nem komoly dolog. (elsö voltam)
2013. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2013. nov. 27. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,prolaktin szint emelkedése okozza,de hogy ez mitől van,annak utána kell nézni! Gyakran egyszerűen stressz következménye,de nem ritkán lehet az agyalapi mirigy betegsége. Ezért fontos elmenned orvoshoz.
2013. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!