Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm elküldött tampont...

Barátnőm elküldött tampont venni. Mert jön 9 után filmezni:3 és azt mondta hogy menjek el venni tampont. (tescoba megyek ) de így valahogy cikinek tartom hogy egy 18 éves srác beugrik a tescoba tamponért. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
(ha nem megyek el,megsértődik?:SS)

2013. nov. 27. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Igazából nem ciki,de azért én ilyenre nem kérném meg a barátom..ha lenne se.. meg sose értem ilyenre fiút.
2013. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy ciki :D És igen, megsértődik.

Én volt olyan, hogy vettem tampont, óvszert és terhességi tesztet egy vásárláskor nőként :D:D nézett nagyott az elaó :D:D

2013. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki,nyugodtan vedd meg.olyan mintha óvszert vennél.Azt sem kell restelni.
2013. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oké köszi..akkor gózok tamponért:S (Y)
2013. nov. 27. 20:55
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Cikinek nem ciki, de nem túl udvarias gesztus a barátnődtől... ez egyszerűen az ő dolga és nem a tiéd.
2013. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se ciki. Van egy hasznos trükk: odamész a kasszához és mosolyogva, nagyon magabiztosan és határozottan kipakolod, amid van. Ha intim lemosó, akkor azt. Ha óvszer, akkor azt. Ha terhességi teszt, akkor azt. Ha tampon, akkor azt. Irigykedjen csak az eladó, hogy neked jó a szexuális életed / van barátnőd, akiről gondoskodsz etc.! Ha áldozatnak látszol, akkor az is vagy. Ha viszont magabiztos vagy és mosolygós, inkább ők néznek magukba. :) Ezek teljesen természetes dolgok.
2013. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Semmi ciki nincs ebben!
2013. nov. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm... csak nekem nem természetes annyira, hogy egy tinikor végén járó srác vegye a csajának a tampont?! Ne haragudjatok, de azért itt valami nagyon nem kerek..Én is fiatal vagyok, volt idő, amikor habzsoltam az életet, de azért ennyi intimitást tartsunk már meg magunknak lányok, hogy a havi vérzésünkről mi gondoskodunk! Ha mindent kiteregettek a srácoknak, már lassan semmi nőies, semmi titokzatosság nem lesz bennetek..Mostanában divat mindent annyira összemosni, hogy a pasik lassan nővé válnak, a lányok pasivá.. nekem ez valahogy nem szexi:( lehet lepontozni..
2013. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez egy nagy marhaság, amit írtál...

"Ha mindent kiteregettek a srácoknak, már lassan semmi nőies, semmi titokzatosság nem lesz bennetek"

Én 20 éves voltam, amikor a párom megsértődött, mert nem mondtam el neki, hogy a menstruációm miatt nincs kedvem uszodába menni.

Szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga, és ez nem azt jelenti, hogy kikiabálom a világnak. A párom igenis tudjon róla, vegye figyelembe, és ha néha úgy alakul, hogy neki kell elmennie tampont venni, akkor én ne érezzem cikinek megkérni, és ő se érezze cikinek, hogy tampont vesz.

Aki szerint ez ciki, az még biztos 25 éves kor alatt van :)

2014. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, de nem arról van szó, hogy egy tartós kapcsolatban megbeszéljük a menstruációs napokat. Ez persze, hogy természetes. Még egy tartós kapcsolatba, házasságba az is belefér, ha a férfi veszi a nagybevásárlásnál a tampont, ha éppen ő megy a boltba. DE a tinik másképpen viselkednek. A kérdező szituja is teljesen más. Egy kezdődő kapcsolatnál én továbbra sem tartom illendőnek ezt, pláne úgy, hogy a másik erre nem szorul rá. Persze intelligencia kérdése is...
2014. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!