Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvos elküldött endrokrinol...

Az orvos elküldött endrokrinológushoz hormonszint vizsgálatra mert nagyon kölyökképű vagyok.20 éves srác vagyok kinézek 13 évesnek. Milyen vizsgálatra számíthatok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Még soha nem kellett borotválkoznom az arcomon a többi helyen igen.A hangom se a legjobb mert nem igazán mutálok.Ha most a doki felír valami hormonszint növelőt mire számíthatok?Lesz valami mellékhatása?
2012. jan. 23. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsődlegesen vérvizsgálatokkal vizsgál az endokrinológus. A gyógyszerek mellékhatásai meg attól függ, hogy mi a probléma és mit kapsz rá, így nem lehet okosat mondani.
2012. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"soha nem kellett borotválkoznom az arcomon, a többi helyen igen."


Kedves kérdező!

20 éves fiúként az arcodon kívül hol kellett eddig borotválkoznod?

2012. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted hol lehet még borotválkozni:D nem részletesezem.am köszönöm a válaszokat
2012. jan. 25. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hiába erőltetem a fejemet. Csak nem a farkadat borotválod, meg a hónaljadat?
2012. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok és 20 éves.Én is nagyon kölyök képű vagyok 20 évesen , de ez nem genetikai rendellenesség.Ahogy nemrég összehasonlítottunk egy 5 évvel ezelőtti képet , semmi változás nincs a kettő között arcban.Nálam elvileg ez öröklődött , a nagypapám édesanyám ágáról ő is ilyen.Most 74 éves de 17-20 évet simán letagadhatna , a haja alig őszes , a fogai megvannak csináltatva igaz ,a háta egyenes , rendesen biciklizik , autót vezet , de a legmegdöbbentőbb az arca hogy az milyen fiatalos.Egyébként ő 20 évesen szinte úgy nézett ki mint én most , nagy a hasonlóság.Édesanyám is hasonlóan kortalan mint a nagypapa és úgy tűnik én is.
2012. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól leragadtál a borotválkozásnál hagyjuk inkább
2012. febr. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!