Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz lányok és a nőgyógyász?

Szűz lányok és a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még soha nem voltam nőgyógyásznál, de nagyon félek főleg attól h valami olyan vizsgálat kell elvégeznie rajtam amitől elveszthetem a szüzességem...

Folyamatosan folyásom van inkább ilyen átlátszó de valamikor fehér is szokott lenni és nem valami kellemes az illata.

Szerintetek?:(

17/L



2013. nov. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gáz nincs a nőgyógyászati vizsgálatban.A szüzességed nem fogja elvenni.Azt hallottam az egyik szűz barátnőmtől,hogy neki csak felnyúlt egy ujjal,hogy megnézze milyen tág.

Na,én konkrét problémával érkeztem a nőgyógyászatra(magánrendelésre),és felhelyezett egy úgynevezett fém tárgyat(egy tágítót),ami hát elég fájdalmas,amíg a méretet megtalálja..nekem elég kicsi a méretem,szóval durva,de erre is volt ilyen tágító..tehát volt a méretemben.Azt felrakta,megvizsgált,levette a citológiát(rákszűrés),és utána mondta,hogy megecsetel,mert méhszájsebem van,nem is kicsi,és hogy menjek vissza a következő menstruációm után.Vissza is mentem,35 ezer(!) forint volt csak az,hogy lefagyassza a méhszájsebet..aztán megmutatta,hogy mit csinált,ez egy ilyen tévén látszott,és egy ilyen bazinagy nagyító vagy nem is tudom milyen készülékkel nagyította ki a vaginámat..nos,mivel én amúgyis egészségügyben tanulok,így hát érdekes volt az a rövid,10 perces anatómia óra..a saját testemet ismertem meg jobban,az alsó részt láttam alulról..megnézném én az egészet is xD,csak nem lehet.


De amúgy ne félj,szerintem semmi bajod sincs,de azért menj el,nehogy valami galiba legyen.Nem kell félned!

18/L

2013. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a szüzességed csak akkor fogod elveszíteni, ha szexelsz egy fiúval.. amúgy meg meg kell mondani a dokinak, hogy szűz vagy. vannak vizsgálatok amiket amúgy se lehet szüzen elvégezni.
2013. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2013. nov. 27. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szüzességedet az első férfival való közösüléskor veszted el. Semmi köze nőgyógyászhoz, még ha valamilyen csoda folytán ki is szakadna a szűzhártyád.

De nem fog! Szüzeket nem vizsgálnak hüvelyen keresztül, csak nagyon indokolt esetben. És akkor sem durván, főleg nem úgy, hogy átszakítják. Belenéz, megtapogat és kész.

Neked meg még ettől sem kell félned! A te problémád valószínűleg egy sima fehérfolyás, amit megold egy kenettel és ultrahanggal, hogy nem-e valami más, de nem valószínű. Ha nagyon vizsgálhatnékja lesz, akkor végbélen keresztül fog, de ez is ritka.

Összességében véve. Teljesen normális, hogy félsz, mindenki fél az első előtt. Én is féltem, de teljesen fölösleges volt, hidd el. Semmi rossz nem történik a rendelőben, ugyanolyan, mint bármelyik más orvos.

2013. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, ez egy teljesen normális fehérfolyás, ami minden nőnek van! Csak van akinek erősebb.

Az első vizsgálatra én női orvost javasolnék.

2013. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!