Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szabaduljak meg az...

Hogyan szabaduljak meg az állandó nemi betegségektől? Valaki, aki esetleg volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Az egész kb 1,5 éve kezdőtött. Fél éve voltam akkor együtt a barátommal, amikor elmentem fogamzásgátlót feliratni. Szedtem kb 2 hónapig, majd arra lettem figyelmes, hogy amikor együtt vagyok a barátommal, iszonyatosan fáj, mintha ki lenne dörzsölve. Visszamentem hát, elmondtam, hogy mi van, majd mondta hogy felír egy másik gyógyszert. Felírta nem múlt el. Következő alkalommal egy másik dokit fogtam ki, kis fiatal gyereket. Neki is elmondtam, hogy azóta van ez, hogy elkezdtem szedni a tablettát, és hogy szerintem attól. Majd intenzíven hülyének nézett,még ki is röhögött, hogy a gyógyszer ilyen mellékhatással nem jár, és hogy ennek pszichés háttere lehet. Majd mondta, hogy váltsak ki Canesten-t, és használjam a kúpot minden este, és ha nem múlik el,hozzá menjek vissza. Vissza is mentem, kérdeztem tőle hogy az normális-e, ha a gyógyszer másnap darabosan, de szinte az egész távozik a szervezetemből. Erre választ nem adott, de elvittem neki a fogamzásgátló tájékoztatóját, amire nagybetűkkel rá volt írva,hogy vízelvonó hatása lehet, amitől jelentkezhetnek ilyen tünetek. Kicsit láttam a sértődöttséget az arcán, mondtam neki,hogy már nem szedem a bogyókat. Majd a válasza ismét az volt,hogy használjunk síkosítót,és vegyek egy Canesten-t. Vettem,mára bánom. Ezek után jöttek a gombás fertőzések,szinte mindentől. Elmentem egy magándokihoz, aki azt mondta, vegyek egy Lactofeel hüvelygélt, mert valószínűleg azért távozott a szervezetemből a Canesten,mert nem tudott feloldódni. Most tartok a negyedik kezelésnél, de a viszketés sajnos a mai napig megvan :( Kezdek attól tartani, hogy nem fog használni semmit. Egyszerűen már nem tudom mit csináljak,megőrülök tőle, pedig soha nem volt semmilyen fertőzésem. A fájdalom szeretkezés közben pedig a mai napig megmaradt. Valaki eseteg volt már hasonló helyzetben? Előre is köszi mindenkinek!

2013. nov. 28. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
De milyen fertőzés? Ki lett tenyésztve? Gombás vagy bakteriális?
2013. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Gombás,az után kaptam el,hogy használtam a Canestent. Amikor elmentem a magándokihoz, azt mondta,hogy Candida. De hogy azért ajánlja a Lactofeel-t,mert az több betegségre jó.
2013. nov. 28. 08:14
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod ,hogy a canesten krém verziójával a párod is kenje magát ,mert oda vissza fertőzitek egymást .
2013. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Majd intenzíven hülyének nézett,még ki is röhögött, hogy a gyógyszer ilyen mellékhatással nem jár, és hogy ennek pszichés háttere lehet."


Alkalomadtán szólj neki, hogy a farmakológiai osztályzatát javítsa át egyesre!

2013. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Persze, ő is és én is használtuk,neki vettem külön krémet.


Hét, ezzel a fiatal dokival nem egyszer kerültem szócsatába, az biztos :)

2013. nov. 28. 08:30
 6/20 anonim ***** válasza:

"Majd mondta, hogy váltsak ki Canesten-t, és használjam a kúpot minden este, és ha nem múlik el,hozzá menjek vissza."


Az általa pszichésnek diagnosztizál okra Canesten-t?

Mondd inkább neki, hogy adja vissza a diplomáját és menjen a pi..ba kapálni!



Azt még megértem ha valaki annyira hülye, hogy félrediagnosztizál, de hogy utána még a saját diagnózisához sem tud megfelelő gyógyszert rendelni az már túl megy minden határon.

2013. nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egészen nevetséges lenne amit az orvosok művelnek, ha nem épp mások életével és egészségével bohóckodnának...
2013. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Néha nekem is megfordult a fejemben, hogy ez most mi,mit csinál?? De, az biztos, hogy inkább kifizetek 10-15ezret egy magándokinak,de soha többet nem megyek kórházba orvoshoz, ha mégis, száradjon le a kezem.
2013. nov. 28. 08:37
 9/20 anonim ***** válasza:
Ennyire makacs gombás fertőzéshez szisztémás (tablettás, kapszulás) kezelés fog kelleni a helyi kezelés mellett, esetleg több hétig, hónapig. Nem Canesten... ;( Keress egy rendes magándokit.
2013. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van,ahogy az előtte lévő válaszoló írta. Makacs gombás fertőzéseknél felesleges ezerszer helyi kezelést alkalmazni. A szisztémás gombaölő tablettát neked és a barátodnak is szednie kell. Neki elég 1 kapszula,neked viszont 2 kell. Utána nem árt a hüvelyflórád helyreállítására a Lactofil,Gynoflor,Genia 92.
2013. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!