Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves vagyok és pco-t...

19 éves vagyok és pco-t diagnosztizáltak nálam! Nem lehet majad babám?

Figyelt kérdés
úgy derült ki hogy abbahagytam a gyógyszert és köv hónapba nem jött meg.. elmentem orvoshoz nőgyógyászati uh és kiderült pco-s vagyok! nagyon elkeseredtem és félek ha majd babát szeretnék akkor már nem lehet. azt mondta az orvos lehet h steril leszek... napok óta elkap a sírás hogy miért pont én...miért nem lehetek egészséges.. teljesen elkeseredtem és nem tudok semmire se koncentrálni
2009. nov. 21. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, annyira sajnálom! Remélem lesznek itt olyanok, akik tudnak neked mégis sikertörténeteket írni és reményt adni. Csak átérezni tudom, én 20 éves vagyok, de nagyon vágyom babára majd később és elhiszem mit élhetsz át. Szorítok, hogy mégis lehessen majd saját babád!
2009. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgass a gyermekvállalás témában,nagyon sok pcos ir ide,olynaok is akiknek van már gyerekük,ma már van gyoygszeres kezelés erre!
2009. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De-de, lehet majd babád. Ne keseredj el! Az orvosnak az a dolga, hogy mindenről tájékoztasson, de ettől még nem kell kétségbe esned! Gondolom kapsz gyógyszereket, vagy ajánlott valamilyen gyógymódot. Tessék betartani és akkor nem veszik el a remény!

Fel a fejjel!

2009. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Nézd a dolgok jó oldalát: nem kell tablettára meg óvszerre költened a pénzt és nem izgulsz azon h ne ess teherbe ha kiszakad a gumi.
2009. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Javaslom keress fel egy dietetikus, mert helyes táplálkozással illetve testmozgással is jelentősen javulhat a helyzet!!!
2009. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik egy "hormonális ékrezekció" nevűeljárás. Ez egy gyógyzsers kezelés, amit igen nagy sikerrel alkalmaznak.


(az elöttem szólóhoz:Öcsém te mekkora parszt vagy, gondolkoztál már azon miért nincs barátnőd, ha van akkor tudom sajnálni...)

2009. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj.Én 20 éves vagyok PCOS és van egy gyönyörű kislányom!!!:) Nem is tudtam róla és az egész csak szülés után derült ki :D Az orvos azóta is csodálkozik,hogy sikerült a baba mert nagyon sok cisztám van,ráadásul túlsúlyos vagyok.Bár lehet az is közrejátszik,hogy véletlen baba volt és nem stresszeltünk azon,hogy össze jöjjön,ezért ha majd Te is szeretnél babát próbálj meg nem görcsölni rajta.
2009. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Ne aggódj biztosan lesznek olyan gyógymódok a jövőbe, aminek a segítségével lehet babád, hisz az orvos tudomány napról napra fejlődik...
2009. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!