Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A csapból néha fekete homoksze...

A csapból néha fekete homokszemcsének látszó valami folyik. Mi az?

Figyelt kérdés
Új ház, új vízrendszer, márkás csaptelep. Eddig csak a kádban fordult elő. Olyan finom por, hogy még csak nem is serceg. Fel se tudom szedni, hogy mintát vegyek belőle. Olyan mintha festék pigment lenne, ami nem oldódik vízben. Szerintetek mi lehet?
2011. máj. 29. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs központi vízszűrőtök, akkor akármi az utcai csőhálózatból. Homok, vízkő, apró rozsdaszemcse, akár festék pigment vagy bármi.
2011. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, igen! Ez nem tesz túl jót a kerámiabetétes csapoknak. Ezért szerintem mindenképp érdemes beruházni egy pár ezer forintos szűrőre. Olyat érdemes venni, aminek átlátszó a háza, így ránézésre látható, hogy mennyire szennyezett már. A leöblíthető típusok nagyon praktikusak. Egy kis csapot kell kinyitni az alján és magától lefolyik a sok trutyi a szűrőbetétről.

Nekem Honeywell van és valami 10eFt körül volt. Szerintem ennyit megér.

2011. máj. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!