Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek hüvelygombája van...

Akinek hüvelygombája van annak lehet gyereke?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert nekem az van sajnos, és már kislánykorom óta vàgyom arra hogy nekem is legyen egyszer gyerekem! Es igy van arra esély hogy gyerekem legyen? igy lehet valakinek egészséges gyereke??

16/L



2013. dec. 8. 16:51
1 2
 1/11 QueenRavenna ***** válasza:
56%
Lehet. Csak egy kalapos gombát fogsz szülni.
2013. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, kezeltesd ki, különben annyira elterjed, hogy nem lehet gyereked.
2013. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek hüvelygombája van, annak nem lesz gyereke, mert egyetlen férfi sem olyan igénytelen, hogy egy túrós-váladékos, büdi hüvelybe beletegye a szerszámot. Menj nőgyógyászhoz! És könyörgöm mondd, hogy a hüvelygombáddal nem jársz strandra... :(
2013. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom hogy mennyire van elterjedve?
2013. dec. 8. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem te még most is kislány vagy tehát pontosítsuk is,hogy mióta van gombád?
2013. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
MENJ EL NŐGYÓGYÁSZHOZ
2013. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy lehet!

De ha tényleg gombád van, akkor vegyél Canestent hüvelykúppal és 3-4 nap alatt elmúlik!

2013. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miota van gombàm...csak emlékszem hogy amikor olyan 7-8eves voltam mar akkor is voltak ilyen tüneteim de en nem tudtam akkor hogy ez mi....aztan volt h elmúlt es visszajott...most kb 1honapja megint visszajott de mar elegge kellemetlen. Canesten kombit használtam viszont amig hasznaltam azt a 3db is kúpot +kenőcsöt addig jo volt viszinylag,viszont amikor a tabi elfogyott ismet elojott az a rossz erzes :// a kenőcsöt ettol meg hasznalhatom?? mert abbol mèg van
2013. dec. 8. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát ez nem igaz, ne otthon kísérletezz vaktában

M E N J E L N Ő G Y Ó G Y Á S Z H O Z

2013. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha időben és megfelelően kezelik, orvos által írt gyógyszerrel, akkor nem leszel meddő!
2013. dec. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!