Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek már volt visszatérő...

Akinek már volt visszatérő hüvelygombája tudna segiteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál és már ki is kezeltem, de a barátomnak nem irt fel semmit, gondolom emiatt tértek vissza a tünetek... Elég drága a vizsgálat és időpontot kapni sem könnyű, hetekre be van telve. Még megvan a recept, szerintetek, ha a gyógyszrtárban megkérdezem a gyógyszerészt vajon segitenek, hogy a barátomnak mit kéne szednie?
2013. febr. 27. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha neked újra visszatértek a tüneteid, akkor tök mindegy, hogy most a párod ki lesz-e kezelve vagy sem, mert te nem leszel most kikezelve és te fogod neki megint visszaadni.

Ha meg neki jöttek ki újra a tünetei, akkor több, mint valószínű, hogy már te is elkaptad.

Amúgy egy SZTK-s rendelés ingyen van és a fertőzés sürgős esetnek minősül, így nem kell időpont. Legalább is nálunk így működik.

Amúgy veled egy időben Canesten kenőccsel lehetett volna kezelni a párodat vagy ha írtak volna neki is ugyanúgy gombaölő gyógyszert.

2013. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férfiaknak általában elég a krém, föleg ha nincs tünete. Én a candibenét ajánlom, sokkal jobb mint a canesten. 3-4 napig kenegesse napi többször.
2013. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy erdélyi kisvárosban élek, és nálunk sehol sincs ingyen...

Arra gondoltam megismétlem az előző kezelést, a barátomnak nincsenek tünetei, csak nem tudom a gyógyszerész segitene vagy sem, hogy neki mit kell szednie, hogy ne térhessen vissza.

2013. febr. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!