Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! MIlyen érzés menstruálni?

Lányok! MIlyen érzés menstruálni?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagok rá mert már közel vagyok hozzá

14/l



2013. dec. 9. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy milyen jellegű lesz neked. Én mindig görcsölök az első napokon, hát az eléggé tud fájni.... társul néha mellé migrén, hányinger, érzékenyebb vagyok a szagokra, illetve ingerült leszek, elérzékenyülök vagy megsértődök. Vagy még ami jó hogy begerjedek mindenre :D Hát az vicces szokott lenni. :D

A felsoroltak közül 1-1 szokott betársulni minden hónapban a mensi és a görcsök mellé valami "fantasztikus" tud lenni.

Azonban vannak nők akik alig érzik meg ezt az egész hormonális katyvaszt, lehet hogy te is azoknak a táborába fogsz tartozni :)

2013. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
remélem nekem nem lesznek ilyen problémáimXD
2013. dec. 9. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején ( én 12 évesen kezdtem ) még nekem se voltak, a görcsölésen kívül. Ezeket a klassz mellékhatásokat úgy 18-19 éves korom óta gyűjtögetem :D
2013. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi. Abszolút semmi. Annyi, hogy néha, ha pl sokáig ültem, szoktam érezni egy picit nagyobb adagot kifolyni. Egyébként semmit sem érzek, cserélgetem a betétet és kész. Nálunk az egész családban mindig így volt...
2013. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de annyi, hogy utána nekem is iszonyú nagy a libidóm...
2013. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Én tampont szoktam használni, szóval nem igazán érzem, hogy épp mennyi jön... de nekem vagy az első nap görcsöl a hasam, vagy egyáltalán nem. Ja, és igen, mindenre begerjedek ami él és mozog (erős túlzás, de na :D). Érzékenyebb is szoktam lenni, vagy stresszesebb. De igazából szinte minden alkalommal a felsoroltak közül csak kettő valósul meg, és az egyik mindig a "szukás vagyok" állapot.
2013. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem jó.

Pedig nekem szerencsére nem is görcsöl a hasam, nem fáj semmi (az utolsónál egy nagyon kicsit, de az kibírható volt), de kényelmetlen ugye a suliban cserélgetni. Tampont is szoktam használni, de nekem csak az első két-három napon elég erős ahhoz a vérzés.

Én is ingerlékeny leszek, néha rossz kedvem lesz, de néha nagyon jó, és a legrosszabb: legszívesebben folyamatosan csokit ennék. Étvágyam amúgy nincs, alig eszek, de a csokit folyamatosan kívánom.

14/L

2013. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

kicsit zavaró, én csak az elején stresszeltem, de most már tesizek, meg minden, pedig betétet használok... Ha nem foglalkozol vele, feldolgozod gyorsan a tényt és cseréled a betétet/tampont rendesen, minden oké lesz :)

13/l

2013. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, még annyi, hogy akkor szoktam sírni, meg könnyebben összeveszek mindenkivel, de meglepően a tanulásra jó hatással van... komolyan mondom, akkor jönnek az ötösök :D
2013. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 11. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!