Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez meg normalis...

Szerintetek ez meg normalis 20 evesen?

Figyelt kérdés
A menstruaciom szepen beallt mar 18evesen.Egeszen idaig.Fel eve azt tapasztalom,hogy fel evvel ezelott meg 5-en kellett megjonnie,utana honapban csuszott jo par napot,amig el nem ertem pont a mult honap elotti honapba a honap vegere.(Remelem ertheto),szoval szepen a honapok alatt kitolodott,honap elejerol,a honap vegere,most ott tartok ,hogy 5-en kellett volna megjonnie,de meg ma sem jelentkezett.100%,hogy meg fog jonni,nem vagyok terhes,mert van egy jellegzetes tunetem menstruacio elott,es mar jelentkezett 2 hete,de meg mindig semmi :( Ez normalis,hogy folyton eltolodik,napokkal hetekkel 20 evesen? Ugye nem valami hormon problema jele? :/

2013. dec. 12. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezt ugy ertem,hogy vilagosabn legyen,hogy pl: juliusban 5-en menstrualtam,aug.ban:10en,szeptemberben 18-en,oktoberben 21-en,novemberben 5-en,es most meg nem.:/ ez csak egy pelda volt,nem ezek voltak a pontos datumok.
2013. dec. 12. 19:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a jellemző, hogy mindig kicsit eltolódik, bár nem ilyen sokkal, inkább csak 1-3 nappal maximum, és nem hónapról hónapra feltétlenül. 30 fölött vagyok, de már a huszas éveimben is így volt. Ha esetleg nagyobb stressz ér rendszeresen, akkor amiatt is tolódgathat. Szóval szerintem ez még lehet normális is akár, de azért persze nőgyógyászt sem árthat megkérdezni.
2013. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azert annyit nem stresszelek,hogy minden honapban ennyit kessen..:( Koszonom a valaszod.Mindenkepp megyek nogyogyaszhoz,csak felek ,hogy hormonproblema :(
2013. dec. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!