Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak, ha mostanaban...

Mit csinaljak, ha mostanaban oriasi mennyisegeket uritek?

Figyelt kérdés

Amiota hazajottem kulfoldrol megvaltozott a belrendszerem. Oriasi, kb haromszoros, negyszeres mennyisegeket uritek, raadasul vert is talaltam a wcpapiron.

Mi tortenhetett?

Nem eszem tobbet mint eddig.

Az kozrejatszhat, hogy tobb,mint 2 evig nem ettem hust egyaltan, most meg egy hetig igen, de hasmenesem lett tole, azota amiota megint lealltam a husevessel, azota novekedett a mennyiseg.


2013. dec. 17. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Mivan akkor ha többet sz....sz?

semmi, csak húzd le és imádkozz, hogy ne duguljon el, meg legalább nem fogsz elhízni.

és igen az étrend változástól megváltozik az is.

2013. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hústól van, viszont a vér miatt érdemes lenne orvoshoz menned.
2013. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A székelés utáni friss piros vér elsősorban aranyérre, végbélrepedésre utalhat. Főleg akkor ha viszketés, fájdalom is társul a tünethez ami a székelés után pár órával megszűnik. Az aranyeres panaszok kiváltója lehet a gyakori székelés.


A nagy mennyiségű széklet szerintem lehet a megváltozott környezet/megváltozott étrend miatt.


Amennyiben a vér nem csak a papíron, illetve a széklet felületén jelenik meg hanem "keverve" akkor az az emésztőrendszer más részének vérzésére utal. Minél frissebb a vér annál "hátrébb" van a vérző rész. Ilyenkor mindenképpen, minél előbb fordulj orvoshoz.

Aranyér esetén is érdemes elmenni háziorvoshoz. Ad rá krémet ami megoldja a problémát és enyhíti a tüneteket.

2013. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is erre gondoltam, csak kivancsi voltam masok velemenyere is.
2013. dec. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!