Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelése?

Hüvelygomba kezelése?

Figyelt kérdés

Nem először van gombám, ahogy tudok, megyek nődokihoz, de a héten menzeszelek, jövőhéten pedig nem rendel az ünnepek miatt, majd már csak jövőre. És a legtöbb magándoki így van. Mivel tudom enyhíteni a tüneteket addig is? Vakon nem szeretném magam kúpozni, nem vagyok híve a kivizsgálás nélküli itthoni kezelésnek, főleg mert félek hogy nem használ, de befolyásolná a vizsgálatot majd.


A párom felvetette, hogy tart tőle, hogy mi van ha neki van valami baja és tőle kapom el. Hisz tudjuk ők tünetmentesen hordozhatják és ki tudja mi lappang benne az előző kapcsolatából.

Tehát oké hogy én elmegyek nőgyógyászhoz és írnak neki is gyógyszert, de ha ő szeretne kivizsgálást, hogy van e ott valami hová forduljon?


2013. dec. 18. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A lustaság netovábbja! Itt már mások is írták,hogy menj el megint az orvoshoz. Hát ne tedd.

Ha az első fertőzésed lenne,meg lehetne próbálni otthon kezelni,de neked nem az. Így lehet olyan ellenálló kórokozókat "kitenyészteni",amiket aztán a jó isten is csak nehezen tud kikezelni.

2013. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

9-es, ha visszaolvasod én úgy fogalmaztam, hogy a menzesz kitisztított ANNYIRA, hogy ne okozzon panaszt. Nem azt hogy elmúlt tőle a gomba.

Tudom, hogy csak a tüneteim nyomta el, de nekem ez olyan téren hasznos, hogy míg kapok időpontot az orvosomhoz, ne viszkessek éjjel nappal brutálisan. Alapból a kérdéshez is írtam, hogy megyek orvoshoz, csak nem tudok még.

2013. dec. 20. 08:21
 13/15 A kérdező kommentje:

11-es válaszra úgyszint jelzem, hogy elmondtam, hogy nem akarom magam itthon gyógyszerezni, de a tünetekkel valamit csak kellene kezdenem míg az orvosom nem rendel. Kövezzetek meg, hogy ragaszkodom az orvosomhoz, aki már egyszer normálisan kezelt és nem megyek el egy idegenhez, aki még lehet a páromnak sem ír fel semmit.

Kétlem hogy kamillateától és körömvirágkrémtől olyan ellenálló lesz a kórokozó.


El kellene olvasni normálisan a kérdést és a hozzászólásaimat.............

2013. dec. 20. 08:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm,hogy leírtad amit tapasztaltál!
2013. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek teljesen igaza van. Egyeseknek komoly szövegértési problémája van...
2013. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!