Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fertozesem?

Mitől lehet fertozesem?

Figyelt kérdés
Vajon mitol lehet fertozesem? Igazabol nem tudom.. de en ugy erzem hogy az van.. ott lent. Es nagyon rossz erzes. De mitol lehetett? Nemvoltsm uszodaba es semmi ilyesmi.

2013. dec. 18. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem kell fertőzésnek történnie,hogy "beteg" legyél ott. Ha valamilyen okból(betegség,gyógyszerszedés)felborul a normál hüvelyflóra,az amúgy is ott lévő kórokozók elszaporodnak.
2013. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a fenti írja. A saját bélrendszeredben is és a bőrödben is rengetegféle baktérium él, a bélrendszerben gyakran gomba is. Egy picit megbillen az immunrendszer, és máris átvándorolnak. Nem kell hozzá se uszoda, se idegen wc, se szex, se semmi.
2013. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jajjde nemar.. nemfog elmulni soha?
2013. dec. 19. 14:40
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazabol.. hidegtol nem lehet? Marmint hogy felfazas vagy hogy leultem hidegre.. ?!
2013. dec. 19. 14:41
 5/17 anonim ***** válasza:
A felfázás húgyúti fertőzés, a hüvelyi fertőzésedhez nincs köze. El fog múlni, ha elmész orvoshoz, ad gyógyszert, és kész.
2013. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De viszont nem viszket..
2013. dec. 19. 20:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem kötelező viszketnie. Nekem se viszketett sosem. Elmész orvoshoz, megmondja, mi okozza.
2013. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Olyan,hogy felfázás tulajdonképpen nincs. Illetve a hideg segíti a kórokozók szaporodását akár a húgyutakban,akár a nemiszerveknél. Rengeteg féle kórokozó létezik,amik nem mind okoznak viszketést. Csak vizsgálat után tudja az orvos megmondani,hogy nálad mi a baj. De amúgy miből gondolod,hogy fertőzésed van? Mika a panaszaid?
2013. dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eddigsem volt teljesen atlatszo feher a valadekom.. de most sargabb es ugy erzem neha nintha folyna ki rendesen..
2013. dec. 21. 23:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát bővebb a váladék,de igazából más panaszt nem okoz. Próbálj meg egy hüvelyflóra helyreállító kúrát, vegyél a patikában pl. Genia 92 ,vagy más hasonló kúpot, a gyógyszerész segít ebben. Lehet,hogy csak a hüvelyflórád borult fel egy kicsit.
2013. dec. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!