Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól lehet bajom?

A fogamzásgátlótól lehet bajom?

Figyelt kérdés

Cypromixet szedtem 1,5 évig, semmi bajom nem volt vele, hiába szidják mindenhol. Belara-ra váltottam az orvos tanácsára, összevissza véreztem, fájt a hasam és az alatt a 3 hét alatt még szedtem, folyamatosan hüvelyi fertőzésem volt, olyan, mintha sebes és hámhiányos lennék, a szex pedig fájdalmas.

Közben gasztroenterológus bélgyulladást diagnosztizált folyamatos hasmenés és nyálkás széklet miatt, beszedtem egy vagon antibiotikumot(Klion, Normix), és elmúltak a tünetek. Viszont pont akkor tartottam az 1 hetes szünetet a fogamzásgátlóval és ahogy elkezdtem szedni, 2 tabletta után megint görcsöl a hasam és nyálkás-véres a székletem. Okozhatja ezt a Belara?


2013. dec. 19. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
okozhatja. szerintem érdemes lenne vagy visszaváltani a már beváltra vagy valami másikra.
2013. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!