Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem sikerül felhelyeznem...

Miért nem sikerül felhelyeznem a tampont?

Figyelt kérdés
Többször próbálkoztam normál méretű tamponnal, de nem tudom fél centinél beljebb tolni. Biztos, hogy jó helyen próbálkoztam, mert véres lett a vége. Fel is tettem az egyik lábam a wc szélére, hogy könnyebb legyen, de nem ment. Elég száraznak éreztem... olyan mintha nem is lenne hüvelyem. Tudom, ez butaság, különben honnan menstruálnék, de mégis: miért nem sikerül? 14/L
2010. febr. 2. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lazultál el eléggé. Próbálkoztál már a mini tamponnal? Azzal kezdd, én is voltam így, amikor épp menstruálsz próbálkozz a felhelyezésével, egyszer sikerülni fog.
2010. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a minivel kezd és lazulj el. Én először akkor használtam, amikor egyedül voltam otthon. A fürdőszobában legugoltam és úgy sikerült :) Aztán a következő sokkal könnyebb volt.

17/L

2010. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
minivel kezd és előbb az ujjad dugd fel.Menni fog nyugi,nekem annak idején egy csomag ment rá a próbálgatásra ^^
2010. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
14 évesen nem kell tampont használni!!!!!
2010. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Teljesen egyenes testhelyzettel nem lehet tampont felhelyezni. Tudom, mert én is szenvedtem vele évekig, mire elárulták a titkot és rengetek barátnőmtől, fórumokról, sok lánytól hallom vissza, hogy az egyik lábamat felrakom módszer gyakorlatilag hatástalan.

A hüvelyed nem egy teljesen egyenes lyuk, van benne egy kanyar, amin olyan könnyen nem lehet áthatolni.

Gugolj le és úgy próbálkozz, mivel így teljesen egyenes lesz az út befele.

Még száraz hüvelynél is sikeres megoldás.

2010. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utsónak, ne mondj butaságot


Nekem guggolni sem kell, csak simán a WCn űlve benyomom.


de először tényleg minivel kezdd.

2010. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

21:16 Látod ez a titok. wc-n ülve se egyenes a felső tested, hanem minimum derékszögben vagy a lábaiddal, tehát az is gyakorlatilag egy gugoló póznak felel meg.

Te is csak engem erősítettél meg.

2010. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
applikátoros tampon esetleg? Azzal pont a helyére csúszik.
2010. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:-DDDDD


Na ja, állva azért nem tudom betenni, mert nem elég hosszú a kezem:-))

2010. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En 15 eves vagyok, de meg probalkozni sem mertem:)
2010. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!