Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy mióta elkezdtem...

Normális, hogy mióta elkezdtem szedni a fogamzásgátlót sokkal nagyobb a libidóm?

Figyelt kérdés
Elvileg csökkentenie kellene, de én úgy érzem ez nálam pont fordítva hatott... amivel akkora problémám nem lenne, ha lenne állandó partnerem. Okozhatja ezt a fogamzásgátló, vagy csak simán az életkorom az oka? 19/L
2013. dec. 26. 14:22
 1/5 II.Dartheon ***** válasza:
27%
ha nincs állandó partnered akkor minek szeded? alkalimra sztem jó az óvszer is...
2013. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális.Neked így reagált a szervezeted,ennyi.:)
2013. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jár libidócsökkenéssel a fogamzásgátló. Bizonyos nőknek hathat ilyen módon is, de nem igaz, hogy általánosságban véve, aki fogamzásgátlót szed, annak csökken a libidója. Nekem soha nem volt rá hatással.

De egyébként egyénileg nem tudni, lehet hogy rád hatott így. Bár ha nincs állandó partnered, akkor attól is növekedhetett a libidód, hogy nincs senkid és hiányod van.:)

Bár ha nincs állandó partnered, akkor egyébként szerintem teljesen felesleges szedned.

2013. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hiszen nyugodtabban szeretkezik az ember, nem kell félni a nem akart következményektől.
2013. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#1 azért szedem mert cisztám van és az orvos írta fel.
2013. dec. 27. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!