Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy hüvelygomba?

Felfázás vagy hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Fáj amikor pisilek és sokszor kell, és ég meg viszket a hüvelyem..canesten combiból egyet vettem be de reggelre nem lett jobb...orvos most nincs mert hétvége van...mit tegyek?? Nagyon rossz:(((
2013. dec. 28. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mit jelent,hogy be vetted??(ugye nem szájon át??)

1 nap alatt nem hoz javulást..

Próbáld meg a kamillás ülő fürdőt!!

2013. dec. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig egyszer voltam felfázva pár hónapja, de nekem nem viszketett. Borzasztóan fájt a pisilés, véres is volt és hát gyakran kellett mennem. Nekem antibiotikum hozta helyre, de ugye azt csak orvos írhatja fel:/ Gyógyszertárban hátha tudnak adni vmi vény nélkül kapható dolgot.
2013. dec. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felfázásra semmit nem ér a Canesten, és gombára sem mindig. Ha hétfőig nem lesz jobb, akkor el kéne menned orvoshoz.
2013. dec. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fáj, amikor pisilsz, azt NEM tudod canestennel kezelni. A helyi készítmények csak helyileg hatnak. Tehát hüvelykúp meg hüvelytabletta csak a hüvelyben. A hólyagban nem.


Az amúgy nagyon gyakori, hogy a húgyúti fertőzés és a nőgyógyászati fertőzés egyszerre jelentkezik, hiszen a két tájék közel van egymáshoz. A kérdésedre a válasz "mindkettő" lenne, de a fertőzésed valószínűleg baktériumos és nem gombás, úgyhogy a canestent hagyd is abba. Egyszerre kell kezelni a két tájékot, azaz urológushoz és nőgyógyászhoz is el kéne jutnod, mindkettőnek elmondani, hogy mindkét tájékkal gond van, és amelyikhez másodszorra mész, annak elmondod, hogy az első hogyan kezelt, mivel a kezeléseknek össze kell illeniük.

2013. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Canesten csak a gombára jó.

Neked nem gombád van, hanem tényleg felfázásod lehet.

Valószínűle csak az antibiotikum gyógyítja majd. Hétfőn menj el a háziorvosodhoz, majd ő felírja.

2013. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!Irattam fel antibiotikumot és kezd jobb lenni.:)
2013. dec. 31. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!