Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. A ti osztályotokban...

Lányok. A ti osztályotokban van olyan lány aki még nem menstruált egy szer sem?

Figyelt kérdés
Általános iskolás lányok véleményét várom.Előre is köszi a válaszokat!!!!! :)

2014. jan. 3. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én már egyetemista vagyok, de amikor én elkezdtem menstruálni 11 éves voltam. 7.-es korunkban volt egy kisebb felvilágosító óra a védőnővel és meglepődve láttam, hogy sok lány úgy fogadta a menstruációról hallott dolgokat, mintha nem is hallottak volna még róla, nem hogy meg legyen nekik. Még ki is röhögték a táborban azt a lányt, akinek ott jött meg először. Belegondolva elég fejletlen osztály lehetett, hogy 12-13-14 évesen még csak nem is hallottak a menzeszről! Bezzeg én mennyit szenvedtem vele már akkor is. :(
2014. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen 1 lány a 6-ból és mindegyiknek 6.-ba jött meg sorba jöttek az egyik júli a másik augusztus a másik november és én december 6.-án mikulás hozta:) nagyon jó volt olyan váratlanul jött!!
2014. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
igen,7.-es vagyok,nekem meg egyik bnőmnek nyáron jött meg,a többieknek múlt tanévben,de van egy lány,aki 2001-es,és neki még nem jött meg...
2014. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én 13,5 éves vagyok és 7-es.

11 évesen jött meg és én voltam az osztályban az első ( élég szar volt), mert utánna még kb. 1 évig senkinek nem jött meg.

De utánna 2-3 havonta mindig egy másik lánynak jött meg. Ez volt hatodikban.

Az egyik legjobb barátnőmnek ( 6 van) most asszem októberben jött meg. Így mi 6-an vagyunk lányok akik menstruálnak az osztályban.

Viszont van az osztályunkban egy másik legjobb barátnős 'banda'. Ők még nagyon éretlenek, mellük sincs, van akit még reggelente mindig az anyja kisér fel az osztályig. Közülük még egyikük sem menstruál, szerintem az elkövetkezendő 2-3-4 évben nem is fog......

2014. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 itsmev válasza:
Van, és nyolcadikos vagyok. :)
2014. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
nálunk is van, 14 éves és még nem volt neki. 8.-os vagyok :)
2014. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!!! ;)

Írjatok még.Előre is köszi!!!!

2014. jan. 4. 17:41
 8/16 anonim ***** válasza:
már nem járok suliba,nekem 11 évesen jött meg,a többségnek 12 évesen és 2 csaj volt akiknek csak 8. osztály közepe,vége fele,az egyik cukorbeteg volt,a másik meg nagyon fejlettlen,még mell kezdeménye sem volt,de 1 év alatt akkorát fejlődőtt,sajnos kemény fiúzásban is.
2014. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4/8-as hozzászólóhoz,hát igen elég érdekesek a mostani gyerekek,annyira még ne vagyok idős,de mi ilyen elkényeztettek,meg dedosak mit sok mai csaj nem voltunk.Elkísértek párszor első osztályba suliba aztán mindneki ment maga suliba.Azt megétem ha 2 osztálya még elkísérik a gyerkeeket,de az hogy itt vannak 9,5-12 évesek és úgy kell őket a pár száz méterre lévő suliba elksíérni röhejes.


Korábban kimarad valaki 8 osztályból aztán maga járt el a háziorvoshoz ha fájt a torka,meg simán lefutott már alsóba boltba ha kellett tej,kenyér bármi,ma meg 17 éveseket is úgy kell a házidokihoz elvinni annyira nagyok,csak a szájuk nagy.A sexhez nem kicsi egy 17 éves,de ha már magára kellen vasalni,meg a saját reggeli vagy iskolai szenyóját elkészíteni az már nem egy neki.Elég nagy ellentétek vannak.

2014. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

4/9

Már ne haragudj, de agyilag te se vagy nagyobb szinten náluk. A menstruációnak semmi köze ahhoz, hogy az anyja kíséri-e az iskolába. Ami egyébként nem rossz dolog, ilyen fiatalon. Sok tini kezd el ilyen korban lezülleni, ha nem figyelnek rá. Amúgy meg ugyanúgy menstruálhat az is, akinek nem fejlődik a melle, mert ez genetika. Valakinek olyan marad egy életre, valakinek már 12 évesen nagy mellei vannak és mégsem menstruál.

2014. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!