Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete lefeküdtem a barátommal...

3 hete lefeküdtem a barátommal persze védekeztünk óvszerrel, és ugye kiszámoltam rendesen a 28 napot, és rá mindig 1 vagy 2 héttel jön meg. Ezen a héten késik a 2dik hetet. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem készüljetek fel !Nem kizárt hogy szülők lesztek!

:)

2009. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát még várj egy pár napot,aztán szerintem csinálj meg egy tesztet(:
2009. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha már második hete késik, akkor már most is tesztelhetsz. Bár ha rendesen használtátok az óvszert, akkor elég kicsi az esélye, hogy terhes vagy.

De nem normális semmiképpen, ha egyébként 28 napos ciklusnál két hetetkésik. Menj el dokihoz, terhességen kívül más is okozhat vérzéskimaradást.

2009. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam hét évig volt az, hogy egy-két heteket is késett, amíg nem írtak fel nekem tablettát, ami rendbehozta, lehet, neked is ezt fogja ajánlani a doki.

És mivel te már nemi életet is élsz, nyugodtabb lehetsz tőle, hisz nem lesz petéd, amit barátod kisbabává formálhat :)

2009. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csináltam tesztet tegnap ketőtt is és negatív lett szerencsére nem leszek anya.

Viszont orvoshoz is el kénne mennem ez ügyben ,hogy kimarad a vérzésem stb és szerindtem el is fogok menni

köszönöm még egyszer mindenkinek:)

2009. dec. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!