Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga folyás és viszketés,...

Sárga folyás és viszketés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most így karácsonykor nem nagyon tudok dokihoz menni, és hát elég kellemetlen, még nem történt velem ilyen, 17 éves vagyok. Sárga folyásom van, viszket, szúr és kicsit fáj a hüvely környéke. Anyukám már adott hüvelykúpot, neki régen bevált gombára, már 2-t használtam de eddig semmi. Ja és szerintem fel van dagadva egy kicsit a gát és a hüvely alatti rész. Valaki tudna segíteni, tanácsot adni?

2013. dec. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Használd a kúpot, ha van krém, akkor azt is. Ecetes vízben mosd ki az összes bugyidat és gőzölős vasalóval vasald át. Esetleg, ha van otthon egész fahéj, csinálhattok belőle ülőfürdőt, mert nagyon jó antibakteriális hatása van. Néhány darab fahajat forralj fel pár liter vízzel, öntsd egy lavórba, hagyd egy kicsit hűlni és ülj bele addig, amíg jó meleg. Ettől bajod nem lesz, hátha segít. Minden este használhatod. Utána tedd fel a kúpot. Amint lehet, kérjetek időpontot az orvostól, esetleg pénteken menj be a patikába, hogy adjanak rá valamit, amíg orvoshoz jutsz. De, ha mérséklődik, akkor is menj majd el orvoshoz!
2013. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom :)
2013. dec. 25. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Canesten kúp és hüvelykúp együtt!

Gyógyszertárban vény nélkül kapható.

2013. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a flóra plust használt az multi gyntől a gombára, az biztos működik.
2013. dec. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!