Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha úgy mentem vérvételre,...

Baj, ha úgy mentem vérvételre, hogy fájt a torkom? Az eredmény mutat majd eltérést emiatt?

Figyelt kérdés
Tegnap vérvételen voltam,és hát pont aznap reggel úgy ébredtem,hogy fáj a torkom mikor nyelek
2014. jan. 4. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az eredmény kisebb gyulladást fog mutatni.

De ha mára már elmúlt, és semmi bajod, akkor lehet egész mástól fájt. Akkor meg jó eséllyel nem lesz változás.

2014. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De még mindig fáj a torkom és folyik az orrom,de tegnap jobban fájt.
2014. jan. 4. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérsejteknél lehet eltérés, másnál nem nagyon.
2014. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha értem...Akkor a süllyedésnél lesz inkább ugye?
2014. jan. 4. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a süllyedést olyan mértékben befolyásolja, hogy túlmenjen a referenciaértéken. A vérsejtek százalékos arányánál lehet eltérés. De az orvosnak az eredmény láttán valószínűleg az lesz az első kérdése, hogy nem fájt-e a torkod.
2014. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt kiadta a vérvételi beutalót mondtam is neki,hogy fáj a torkom.Meg is néztem.Kérdeztem tőle,hogy piros e .Erre azt mondta hát nem is rózsaszín :)
2014. jan. 4. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!