Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonlabor vizsgálatnál,...

Hormonlabor vizsgálatnál, rossz lesz az eredmény ha nem az 5. hanem a 6. napon megyek vérvételre?

Figyelt kérdés
Az 5. napon kellene mennem de nem tudok mert dolgozom.Milyen hormonokat néznek akkor?
2011. ápr. 17. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri betartani azt,amit megadnak,én úgy tudom,ez átlagosan a menzesz 3-4.és a ciklus 21.napján van.Nekem menzesz előtt egy nappal vették le a vért,és az eredményeken meg volt csillagozva a progeszteron és ösztrogén,mert nagyon le volt csökkenve az értéke a normálishoz képest.Megijedtem,hogy hormonális problémám van,de aztán több orvos is mondta,hogy nyugodjak meg,a menstruáció előtt közvetlenül egy nappal levett vér eredményei nem lehetnek mérvadóak,mert akkor nagyon le van csökkenve a hormonszint.Tehát idegeskedtem feleslegesen.Úgyhogy szerintem tartsd be az időpontokat!
2011. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kellett mennem, hogy a menzesz utáni 3-5. napon. Én a 3.-on mentem. Szerintem is ezt érdemes betartani, mert valóban más eredményt fogsz kapni. Azért van a ciklushoz kötve.
2011. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát egy nap nem számít annyira -

Ha máskor nem tudsz, menj el nyugodtan

2014. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néznek még Prolactint, TSH-t, Estradiolt
2014. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!