Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esélye lehet annak...

Mennyi esélye lehet annak hogy teherbe estem pco-val? :/

Figyelt kérdés
Nem merek tesztet csinálni félek az eredménytől...örülnék nagyon ha pozitív lenne :D .2 hete folyamatosan rosszul vagyok és hányok de volt menstruációm cypromixet szedek.Szóval hasonló emberek válaszát várnám mi lenne a teendő várjak még vele? Kétségbeestem ...:S

2014. jan. 8. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mit vársz, mit válaszoljunk erre? Csinálj tesztet. A PCO-sok is szoktak néha teherbe esni, a PCO rontja az esélyt, de nem nullázza.
2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem...

Ha gyereket akarsz, miért szedsz fogamzásgátlót?...

2014. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem... Am csinálj tesztet :) előző te pedig keress rá a PCOS-re és rájössz minek a gyógyszer
2014. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 válasza akkor is jogos, sőt! A fogamzásgátló csak elfedi a tüneteket, nem segít. Tesztet javaslok én is és dokivàltást, olyanra, aki rendes terápiát ír ki. Írj ha teszteltél, drukkolok, én annak idején minden ciklusban teszteltem, pedig semmi tünetem nem volt és csak kínoztam magam vele, pedig tudtam, hogy ígyse-úgyse jön meg időben. Aztán kényszerrel leszoktattam magam róla és a legközelebbi teszt, amit valamilyen megérzés alapján csináltam -szintén semmi tünet - pozitív lett! :)
2014. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell rákeresnem, tisztában vagyok vele, mi az a PCOS.

De ha vki gyereket akar, akkor még PCOS esetén is baromság a fogamzásgátló.

2014. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!