Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora lehet az esélye, hogy...

Mekkora lehet az esélye, hogy teherbe estem? (több lent)

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén együtt voltunk a párommal, és kiszakadt a gumi. Kitöröltem és kimostam magamból ahogy csak tudtam. Azon a héten eléggé felfáztam és meg is fáztam, antibiotikumot szedtem rá.A menstruációm mindig késni szokott pár napot, de szerintem meg kellene már jönnie. Még február elején is volt egy együttlétünk, a menstruációm vége utáni kb 4 nappal és kipróbáltuk gumi nélkül. Nem élvezett belém és előfolyadék se volt az elmondása szerint.Előtte persze gumival csináltuk, de azután megtörölte. Félek, hogy teherbe eshettem, bár szerintem igen nagy pech kellene hozzá, de bármi megtörténhet. Terhességi tesztet úgy gondolom egyelőre nem érdemes csinálnom, maximum ha jövőhéten se jön meg. Eléggéparázok, már hipochonder is lettem. Pl néha émelygek. Ti mit gondoltok? Várom a segítő illetve nyugtató szavakat!
2012. febr. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nyugtatni nem tudlak, elég nagy butaság, hogy hagyod gumi nélkül akár egy pillanatra is... Amikor meg kiszakadt, akkor esemény utáni tabletta kellett volna. Tesztelni a vélt esemény után 14 nappal, vagy az elmaradt menzeszkor érdemes legkorábban.
2012. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már feláll neki, van előváladéka. Mostanában mi ez a duma, hogy a pasik azt mondják nincs előváladék? -.-'
2012. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elég sok ilyen fórumot olvasgattam, hátha találok hasonlót és ott is írták ezt az előfolyadékos dolgot, ezért írtam én is, akkor tévedtem, bocsi. de abban elég kevés sperma van/lehet és akkor még nem is voltam a "termékeny" időszakomban, hisz azelőtt pár nappal múlt el a mensim. tudom van a spontán ovuláció is, de akkor is elég kicsi lehet az esélye, hogy rögtön egy ilyen adandó alkalommal teherbe essek. sok olyat is olvastam, hogy a felfázás miatt késett valakinek.reménykedem, hogy nálam is ez van.
2012. febr. 29. 21:49
 4/5 A kérdező kommentje:
ma csináltam tesztet és egyértelműen negatív lett. úgy gondolom akkor kizárhatom, hogy esetlegesen február elején eshettem teherbe.marad az előző hétvége.de azelőtt meg egész héten nagyon fel voltam fázva, még véres is volt a vizeletem, lehet hogy az is befolyásolja az egészet meg rágörcsölök az egészre.végül is elég nagy szerencsétlenség kellene ahhoz, hogy teherbe essek rögtön, mások évekig próbálkoznak...vagy nem? ha jövőhéten se jön meg, akkor csinálok még egy tesztet, de egyelőre megnyugodtam. a hasam is fáj néha, úgy mint ahogy mensi előtt szokott.
2012. márc. 1. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Mások meg rögtön teherbe esnek, nem?
2012. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!