Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba fáj is? Bővebben...

A hüvelygomba fáj is? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szoval mensi előtt 2-3 nappal éreztem hogy nagyon kicsit viszket a hüvelyem bejárata, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert alig éreztem a viszketést, és semmi más tünet nem volt, sem kellemetlen szag, sem darabos folyás. MA viszont megjött és a tampon rettenetesen fájt, amikor felhelyeztem és amikor bent volt akkor is, pedig más esetben simán felmegy a normal tampon és sose érzem hogy bent van. De a gombáról azt tudom hogy iszonyúan viszket (és nekem viszketés csak nagyon minimális) de azt nem hogy fáj is. Szerintetek?
2009. nov. 30. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
de, az fájhat is. megvan duzzadva és valszeg ezért fáj a tampon. amint végeztél a menzesszel, vegyél canesten combit.
2009. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés köszi, persze amint elmúlik a menzi megyek nőgyógyászhoz. ajjj 17 évesen hüvelygomba, énis jól jártam..........
2009. nov. 30. 16:54
 3/5 anonim válasza:
Én is 17 voltam amikor "volt szerencsém" a hüvelygombát "kipróbálni"...nem kellemes. Nem is voltam hajlandó dokihoz menni, de aztán annyira begyullattam, hogy el kellett mennem. Ha már eljutsz a fájdalomig, szerintem mindenképpen menj dokihoz, ne csak otthoni kezelést alkalmazz, mert a fájdalom már nagyobb gyulladást okoz, illetve mutat a hüvelyben és annál később múlik el. Plusz partnert is kezelni kell (ha van), és sokszor gyógyszeres kezelés is kell a teljes gyógyuláshoz! Jó egészséget:-)!
2009. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 16 vagyok és most szenvedek a hülyegombától...ma vettünk canestent...remélem hamar elmúlik mert nem kellemes :S nekem nem fáj, csak nagyon ég és viszket :S
2009. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:S hát igen elég rossz. nekem is csak akkor fáj ha tampon van bent. de akkor nagyon.
2009. nov. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!