Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak már jelei a terhességne...

Vannak már jelei a terhességnek ha december 11. -én lefeküdtünk és 31. én kellet volna megjönnie de nem jött meg vannak jelei a terhességnek 23nap után?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 21:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
vannak, ha elvégzel egy terhességi tesztet!! :)
2011. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Scream85 ***** válasza:
35%

Ha védekeztetek akkor ne nagyon várd a terhesség jeleit :D


De ha jól gondolom akkor b@sztatok védekezni ugye?:D

2011. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, de szerintem egy hónapon belül nincsenek tünetei. Két napot meg akár magától is simán késhet, honnan gondolod, hogy biztosan terhes vagy?
2011. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

van: késik a menzeszed


kéne tesztelni

2011. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mert mi nem látunk semmi ara utaló jelet csak h késik neki ezért gondoltunk arra h mivan ha védekeztünk még mielött kérdeznétek
2011. jan. 2. 21:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennyi ido utan mar lehetnek tunetek boven, viszont arra nem lehet biztosan alapozni. A teszt mar tutira kimutatja, ha teherbeestel.
2011. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és mik lehetnek ezeka tünetek h hízik pöpet vagy valami ijesmi?
2011. jan. 2. 22:03
 8/14 kisnita ***** válasza:

Hízni?? Dehogyis :D

Az egyetlen jel ami lehet ilyenkor hogy elmarad a mesni. A hányingeres rosszullétes dolgok majd csak később olyan 8-10 hetesen jönnek elő már ha előjönnek mert ez nem törvényszerű. Hízni majd 12 + héttől fog, addig nem is látszódhat terhesnek, nekem volt egy kis hasam 12 hetesen, csak a puffadás miatt nem a méh növekedése miatt.

Mindenképpen tesztelni kéne mert ennyi idő után csak az mutatja ki a terhességet. Ha pozitív a teszt akkor kell menni dokihoz és talán már ultrahangon is lehet látni valamit, ha nem akkor 1-2 hét múlva kell vissza menni. Valószínű ha lát is valamit akkor az csak petezsák lesz még. Legelőbb 7 hetesen láthat szívhangot.

Egyébként nagyon nem örülnétek neki ha most kiderülne hogy becsúszott a baba?

Ha védekeztetek akkor mért gyanakodtok arra, hogy terhes a lány? :O Milyen módszerrel védekeztetek? Megszakítás?

2011. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, akkor hogy lennél terhes? 2 nap késés nem sok, bármitől lehet. De ha csinálsz tesztet, kiderül, ennyi idő után már biztosan kimutatja.
2011. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
rendesen óvszerral védekeztünk csak késik neki és nem tudjuk h most mivan megnéztem a gumit és nem volt lyukas (fel engedtem vízzel) és most késik remélem meg jön neki amikor elveszttem a szüzességét akkor több mint egy hetet késet neki most nem toom h miért parok enyire
2011. jan. 2. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!