Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás, büdös folyásom van,...

Sárgás, büdös folyásom van, néha viszketek, és néha szúró érzésem van a hüvelyemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, pasival még nem voltam, de néha szoktam masztizni, és mostanában az is fáj egy kicsit, nem nagyon.

2014. jan. 16. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha majd muszáj lenne orvoshoz menned, akkor szerintem gyerek-, vagy tini nőgyógyászatra menjetek és női orvost keresetek elsőre, mert elötte azért nem annyira "ciki".
2014. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Sárga és büdös folyás NEM gombás fertőzés. A női fertőzések kb 80%-a amúgy is baktériumos, fejezzétek már be ezt a gombát! Attól, hogy nektek eddig még csak gombátok volt, neki nem az van. Ezek a tünetek NEM gombás tünetek.
2014. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Szürke és halszagú a baktériumos fertőzés!
2014. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Hát, előző, én nem fogok veszekedni veled, mert majd az orvos úgyis megmondja a kérdezőnek, hogy mi okozza a baját, de láthatóan fogalmad sincs a dologról. A baktériumos fertőzések tünetei nagyon szerteágazóak lehetnek (mivel, ugye, igen sokféle baktérium okozhatja őket és a vegyes fertőzés is lehetséges), úgyhogy szó nincs arról, hogy baktérium = szürkés halszagú folyás, és minden más pedig gomba. Nagyjából pont fordítva. Gomba = fehér túrós szagtalan folyás, és majdnem minden más baktériumos vagy vegyes gombás-baktériumos, vagy pedig protozoon fertőzés.
2014. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!