Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mennyibe került a...

Futár 1 kérdése:

Kinek mennyibe került a lombik program annak aki végig csinálta? Most kaptam beutalót, én úgy tudtam ingyenes, de annyi mindent beszélnek.

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! maga a beültetés ingyenes, de bizonyos vizsgálatokért és a szurikért, gyógyszerekért fizetni kell! Attól is függ, hogy melyik intézetbe mentek!Nekünk kb. 120-130 e. Ft körül jött ki! Sok sikert!:)
2014. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,mi Debrecenbe megyünk.Ez az összeg amit írtál azt mennyi idő alatt kellett kifizetni?
2014. jan. 20. 16:50
 3/7 anonim válasza:

Szia

Három lombikon vagyok túl, az utolsó tavaly ősszel volt. A TB 5 beültetést és az azzal kapcsolatos vizsgálatokat... konzultációkat..ultrahangot stb. támogatja.Ha a doki fölírja a gyógyszereket onnan kezdődik a lombik.

Ha magánklinikára jársz a lombikon kívüli vizsgálatokért kell fizetni(ha ott végezteted el...mert a legtöbb helyen elfogadják a hozott eredményeket).

A gyógyszereket részben támogatja a TB. Legutóbb kb. 150e volt, előtte(tavaly tavasszal)kb. 90-100 e., ezek az összegek beavatkozásonként és emberenként változnak.

A gyógyszereket nem egyszerre kell kiváltani. Két hét alatt kb. háromszor voltam gyógyszertárban.Tehát úgy kalkulálj, hogy a gyógyszerek ára legyen meg, mert viszonylag rövid időn belül kell ezt az összeget kifizetni.

Ja és még egy jó tanács, ne halaszd a gyógyszerek kiváltását az utolsó pillanatra, mert ezek a gyógyszerek sokszor csak rendelésre vannak.

2014. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hogyan készülhetnénk fel anyagilag,sajnos semmi biztosat nem tudunk.Felhívtuk az orvost,kaptunk tőle időpontot,de azt mondta hogy 15.000 Ft konzultációs díjat kell fizetni az első alkalommal. Ez Debrecenben van,Dr.Bodnár Béla.
2014. jan. 21. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ez az összeg a szurik + egyéb /Pl Uterogestan progeszteronpótlásra a beültetés után, illetve én szedtem Femibion 800- at és magnéziumot/ A szurik ára tényleg attól is függ, hogy neked konkrétan mennyit ír elő a doki, ez egyénenként változó! Mi a a János kh-ban kezdtünk, ott minden vizsgálat ingyen volt, csak a szurikért kellett fizetni, de sajna a doki nem volt szimpatikus, így váltottunk. A bp-i Kaáliba mentünk, ahol viszont fizetni kellett a vizsgálatokért, illetve az első konzultáció 15 e Ft volt.
2014. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja,ezt az összeget kb 2 hét alatt kellett kifizetni. Nekem egyszerre írta fel a doki az összes szurit és szerencsére nem is kellett több!
2014. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Maga a lombik, kivizsgálások, beültetés, ultrahang, vérvétel... mind ingyenesek.(kivétel: első konzultáció 15 e Ft, AMH vérvizsgálat 6 e Ft) Csak a gyógyszereket, szurikat kell fizetni, ami nálam kb. 150 e Ft volt.
2014. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!