Mivel jár a lombik baby program? Tapasztalatok, esetleg orvost tudtok ajánlani. Vagy meddőségi szakembert.

Figyelt kérdés

#lombik-terhesség
2013. dec. 29. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol laktok? sok intézet van, van fizetös és tb által támogatott. ott nagy a tömeg és nem túl kedvesek eléggé futószalagon megy. nem magyaráznak nem sokat kérdezthetsz. A fizetösben nagyon kedvesek elmagyaráznak mindent stb.

Mivel jár? sok szurival a stimuláció alatt amit magadnak kell beadni napi 1-2 szer. a stimu vége felé két naponta kell menni uh-ra hogy nézék hogy reagálsz. utána jön a leszivás altatásban és rá pár napra a transzfer ha megtemrékenyültek és fejlödnek. utána 2 hét pihi, pár nap ágynyugalom és sokat kell inni és sok fehérjét fogyasztani. AZtán avgy teszetelni otthon avgy elmenni hcg vérvételre.

2013. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vácon lakom! Te már ezt végig csináltad?
2013. dec. 29. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi mindent megnéztünk mielőtt döntöttünk. Statisztikákat, eredményességi mutatókat; rengeteg blogot magáról a lombikról, orvosokról; illetve fórumokat.

Számít hogy közel legyen!!

Én a Kaáli intézet mellett tettem le a voksom; és mivel mi a győri és a budapesti között vagyunk félúton, már csak e-kettő között kellett döntenem. Én a győri mellett döntöttem.

Itt nem fogadnak el hálapénzt; és olyan sokat nem kell fizetni mint egy kívülálló gondolja! Egy államiban lehet hogy többre jössz ki; ha mindig dugdosod az orvos zsebébe a tízezreket.

Lényeges hogy sok idő mire kapsz időpontot az első konzultációra; és érdemes addig utána járni hogy milyen vizsgálatokat kérnek; és amennyit tudsz; megcsináltatni belőle. Így rengeteg időt megspórolsz magatoknak.

Mi sokáig jártunk meddőségi szakemberhez; a férjem maszek andrológushoz; én maszek nőgyógyász endokrinológushoz. Mai fejjel azt mondom nekünk kár volt; rengeteg pénzt és időt spóroltunk volna meg, ha egyből meddőségibe megyünk.

2013. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor viszont jobban járok én is!Jártam ugyan nőgyógyászhoz de azt mondta minden rendben van mégsem lett meg az eredmény :( annyit tudtam meg hogy a férjemmel minden rendben van (spermavizsgálat) semmilyen leletem nincsen mert nem kaptam a magán dokitól! ugy is elmehetek a meddőségibe? Bocsi de nagyon amatőr vagyok ilyen téren
2013. dec. 30. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a kaposvari Kaaliba jartunk, szuper intezet, szuper orvosokkal es szemelyzettel. Kedvesek, megertoek, masodik alkalommal mar a nevunkon szolitott minket mindenki.

Az utikoltseget teritik, a szurik kb.150ezer korul vannak, attol fugg, higy reagal a szervezeted.

Csinaltass meg minden vizsgalatot elore, elfogadjak, es akkor azokert nem kell fizetni ott.

Hormonsorok, atjarhatosagi vizsgalat, hiv, hepatitis, lues, inzulin rezisztencia.

2013. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan hol is kezdjem? Nektek mi volt a gond?
2013. dec. 30. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! A hoxán van egy fórum: lombik életre-halálra

Regisztrálj; ott segítenek mindenben! :-) Első voltam

2014. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen fent vagyok ott is de ez még elkerülte a figyelmem! :)
2014. jan. 2. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen segítek, mi decemberben voltunk az első konzultáción Győrben a Kaáliban, Dr. Boga Péternél. Egy cukorfalat a doki, kedves, türelmes, mindenre válaszol, megértő, érti a poént. Ha gondolod írj privit, elmondom milyen vizsgálatok kellenek az első konzultációra. Nekünk van már egy lányunk, spontán jött, a másodikhoz már segítség kell. Várom nagyon, de félek is, mindig olvasok itt valami újat....

2014. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!