Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? 10 napja késik.

Playka kérdése:

Terhes vagyok? 10 napja késik.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már ma hogy tiz napja késik. Nem szokott késni sohasem bár 3 honappal ezelott késett 6 napot. De az elott sohasem. Mikor mos negyedik nap késett párommal egyutt voltunk es elég szépen belem élvezett. Akkor is teherbe eshettem? CSináltam 3 tesztet de mind negativ lett.

2014. jan. 20. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem kb. 6 napja volt az "akció". Akár teherbe is eshettél,de ennyi dő alatt még nem mutatja ki a teszt. Az aktus után 10-12 nappal érdemes megcsinálni,akkor már SZINTE teljesen biztos az eredmény.
2014. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval belédélvezett?
2014. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fent el írtam. Miért kell megint meg kérdezni? Most nem tudom jó vagy rossz indulatból kérdezted meg ..
2014. jan. 20. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a kifejezés zavarja,vagy primitívségből. Ne foglalkozz vele.
2014. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsika egyébként a kifejezésért, hát igy delutánra már en is eszre veszem hogy ezt nem igy kellett volna meg fogalmazni, de még reggel volt és én elég tompa vagyok reggel :DD
2014. jan. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!