Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség jelei lehetnek,...

Terhesség jelei lehetnek, ígyis, hogy megvolt a menstruációm?

Figyelt kérdés

Reggel

hánytam, sokszor szédülök, görcsöl a hasam, ingerült vagyok, érzékenyek a

melleim, de a menstruációm megvolt, szokásos 5 napig, csak kevesebb a

megszokottnál.

(párommal régóta nem védekezünk)


2014. jan. 20. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony ám ! Én tesztelnék a helyedben ... Tervezitek a babát ?
2014. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
igen, lehetnek a jelei.
2014. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát örülnénk neki, de ő neki elöttem több kapcsolata volt... sosem védekezett és senki nem lett terhes töle... félünk, hogy nem lehet neki, így nagyon örülnénk, ha mégis megtörténne :) de most ő megy vizsgálatra, hogy lehet e neki... de lehet így mégsem kell neki mennie :)
2014. jan. 20. 15:01
 4/5 anonim válasza:
Szia!Nekem ugyan ezek a panaszaim,van már egy 2éves lányom 5én volt meg és elötte voltunk egyűtt 6nappal tesztet ís csináltam egy negativ lett délutáni pisiből majd egy halvány pozitív reggeiből.Tesztelj te is hátha!Én még holnap is tesztelek mert a lányommal a délutáni is kimutatta annó peddig 4hetes voltam csak.
2014. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
újabb tünet... vizszerű folyásom van... ez normális?? írjatok mert a tesztel holnap reggelig várok köszönöm :)
2014. jan. 21. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!